השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בהסרת שיער בלייזר נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

כל מה שרציתם לדעת על הסרת שיער בלייזר

  בעבר הסרנו שיער באמצעות שעווה, חוט או פינצטה, היום אין צורך להתעסק עם השיער המיותר. זהו הזמן להתקדם לחידושי האסתטיקה ולהגיד שלום לשיער המיותר. בימים אלו ניתן למצוא דרכים שונות להסרת שיער, מאפילציה ועד לקרן לייזר ,טיפול שהפך להיות הפתרון האידיאלי עבור הסרת שיער לצמיתות. אספנו עבורכם את מרב האינפורמציה רגע לפני ההחלקה.

השיטות הקיימות להסרת שיער : כיום ניתן למצוא שלוש שיטות עיקריות להסרת שיער: אפילציה, הסרת שיער באינפרא אדום וכמובן הסרת שיער בלייזר. לכל שיטה יש יתרונות וחסרונות ולפני שבוחרים את השיטה המתאימה לנו ביותר, מומלץ להיוועץ ברופא.

מהו ההבדל בין הסרת שיער אצל גברים לנשים: כעקרון אין הבדל ממשי בין הסרת שיער אצל גברים להסרת שיער אצל נשים, אולם בעיקר בשל סוג הצמיחה, עובי וצפיפות השערה, גברים המבקשים להסיר שיער מיותר עוברים טיפולים רבים יותר. אצל גברים המקומות הנפוצים להסרת שיער הינם : הגב, הכתפיים והחזה ואילו אצל נשים נפוצים אזורים כמו רגליים, פנים, בת שחי ומפשעה. בשני המקרים ובעיקר כאשר מדובר על הסרת שיער מאזורי גוף גדולים, מומלץ לבחור בשיטת הסרת שיער בלייזר או באינפרא אדום.

האם טיפול הסרת שיער בלייזר הינו בטיחותי: המכשירים המשמשים להסרת השיער הינם מכשירים אשר פותחו בעקבות שנים של מחקר, והם מתוכננים לפעול בצורה זהירה ומבוקרת. מטרת המכשירים היא להתמקד בשורשי השערה בלבד על מנת להפסיק את הגדילה החוזרת של השערות באזור המטופל. לכן, רוב המכשירים מצוידים היום במערכות קירור המצמצמות את הסיכון להיפגע מהחום אותו מייצר המכשיר. בנוסף למכשיר העומד בתנאי תו תקן של ישראל וארה"ב חשוב לעבור את הטיפול על ידי מטפל מורשה שעבר הכשרה מתאימה על המכשיר. אל תהססו לשאול את המטפל או המטפלת האם מהו הניסיון שלהם בטיפול והאם הם קבלו הכשרה מתאימה לעבוד עם המכשיר הספציפי איתו הם מטפלים בכם.

מהם האזורים המומלצים שלא להסיר שיער: מומלץ לא להסיר שיער באזורים רגישים כמו אזור האשכים, איבר המין הנקבי ופי הטבעת היות ואזורים אילו עדינים יותר, רגישים לחום ולרוב כהים יותר משאר האזורים בגוף היות ואין הם נחשפים לשמש. גם הסרת שיער בפנים מחייבת בדיקה היות ומדובר בעור רגיש יותר משאר חלקי הגוף, ובאזורים קטנים יחסית.

כמה זמן צריך להמתין בין טיפול לטיפול בהסרת שיער בלייזר: על מנת שטיפול הסרת שיער בלייזר יהיה אפקטיבי יש לחזור עליו כמה פעמים היות ולא לכל שערה מחזור חיים דומה. זמן המתנה בין טיפול לטיפול בהסרת שיער בלייזר הינו בין 30-60 יום.

קישורים חיצוניים:

אילו שיטות קיימות, באילו איזורים ניתן להסיר שיער,האם הסרת שיער אצל גברים ונשים זהה?