השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בקורס אופנועי ים נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
לימודים


מאמרים נוספים בתחום

כמה עולה רשיון לאופנוע ים

אנשים רבים, צעירים ומבוגרים כאחד, מתעניינים מאד בהוצאת רשיון לאופנוע ים, אבל תוהים כמה עולה רשיון לאופנוע ים. כמו הרבה שאלות בחיים, גם לשאלה הזו יש את התשובה המוכרת : תלוי. השאלה כמה עולה רשיון לאופנוע ים תלויה לא רק בסוג המוסד שבו אתם לומדים, אלא בדבר אחד מרכזי מאד - האם בחרתם לעשות קורס משולב. למה הכוונה בקורס משולב? בתי ספר רבים מציעים לתלמידים שלהם להוציא בבת אחת רשיון משולב, כזה שיקנה להם את היכולת גם להשיט אופנוע ים וגם להשיט סירת מנוע. הסיבה לכך היא שממילא מדובר בכמות מצומצמת יחסית של שיעורים בכל תחום - ולכן נהוג לאחד את הקורסים עבור תלמידים רבים שרוצים בכך.
 
ואיך זה משפיע על המחיר של רשיון לאופנוע?
אם גם אתם שואלים את עצמכם כמה עולה רשיון לאופנוע ים, תשאלו את עצמכם קודם לכן האם אתם רוצים להוציא רישיון לאופנוע ים ולסירת מנוע ביחד. מבחינת עלויות, הדבר כמובן חוסך. אם אתם רוצים לדעת כמה עולה רשיון לאופנוע ים בלבד, ללא סירת מנוע, כדאי לדעת שקורס לאופנוע ים בלבד, עולה כ1000 ש"ח בממוצע. זהו גם המחיר של קורס לקבלת רשיון לסירת מנוע. לעומת זאת, אם אתם רוצים לדעת כמה עולה רשיון לאופנוע ים ולסירת מנוע ביחד, דעו לכם שרוב בתי הספר מציעים מחירים משתלמים במיוחד לקורס המשוב - שבקרוב המקרים עומד על אזור ה1300 ש"ח - כלומר חיסכון של 700 ש"ח - ללא ספק סכום מכובד.
השאלה כמה עולה רשיון לאופנוע ים תלויה כמובן לא רק בקורס עצמו, אלא גם בעוד דבר אחד קטן שאנחנו נעשה במהלך הוצאת הרשיון - המבחנים עצמם. יהיו לנו מבחנים עיוניים ומעשיים שנצטרך לעבור.
מבחינת המבחן העיוני - מבחן על אופנוע ים בלבד הוא כמו מבחן משולב רק מצומצם יותר עם פחות שאלות. הדבר אומר שאם תוציאו רשיון משולב - תוכלו להוציא אותו דרך מבחן עיוני אחד בלבד, ולחסוך הוצאות עבור שני מבחנים נפרדים. המחיר עבור מבחן עיוני משולב הוא 162 ש"ח, וזה גם המחיר עבור מבחן בודד לכשעצמו, לכן כדאי לחשוב על עלויות החיסכון.
 
יוצאים למבחן המעשי לרשיון לאופנוע
הרכיב האחרון של התשובה לשאלה כמה עולה רשיון לאופנוע ים, הוא כמובן המבחן המעשי. אנשים שתוהים כמה עולה רשיון לאופנוע ים, צריכים לדעת שהמחיר עבור מבחן מעשי לאופנוע ים עומד על 273 ש"ח, נכון ליוני 2011. אם אתם רוצים לדעת כמה עולה רשיון לאופנוע ים ולסירת מנוע ביחד, צריך לדעת שהמבחן המעשי הוא המקום היחיד שבו תצטרכו לבצע מבחן בנפרד גם לסירת מנוע, ולשלם את אותו הסכום בדיוק - זאת מכיוון שמדובר בסופו של דבר בשני כלי שיט שונים, ובשני מבחנים שונים בפועל. אולם למעט הרכיב הזה, השאלה כמה עולה רשיון לאופנוע ים, יכולה לקבל תשובות משתלמות במיוחד - אם תבחרו לבצע קורס משולב