השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בהצרת היקפים נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

כל האמור לעיל הנו לידיעה כללית בלבד, התנאים המחייבים הינם התנאים שיוצעו ע``י הגופים הרלוונטים בתחום הצרת היקפים.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

קצת על הצרת היקפים

הצרת היקפים היא שם כולל למגוון רחב מאד של טיפולים, שתפקידם לחטב את הגוף. מי שמחפשים טיפול של הצרת היקפים הם ברוב המקרים אנשים שרוצים להיפטר ממשקל עודף, להעלים צלוליטיס בהצלחה, ולהחזיר את הפרופורציות הרגילות של גופם. הצרת היקפים יכולה לבוא במגוון רחב מאד של שיטות וטיפולים. כמובן שהשיטה הראשונה והקלסית ביותר, היא הצרת היקפים בעזרת דיאטה - שמירה על תזונה מאוזנת וכושר גופני, היא שיטה שאמנם לוקחת זמן ומאמץ - אבל בהחלט עובדת. לעומת זאת, יש הליכים רפואיים מסוימים, שעוזרים לחטב את הגוף במהירות וביעילות.
 
כל השיטות של הצרת היקפים
השיטה הראשונה, שעדיין נפוצה מאד היא ביצוע של הצרת היקפים באמצעות ניתוח פלסטי. ניתוח זה מוכר בין השאר גם בשם העממי "ניתוח שאיבת שומן". בניתוח זה הרופא מחדיר צינור אל תוך הגוף - שפשוט שואב את השומן, וכך הגוף נעשה באופן טבעי רזה במהירות.
לעומת זאת, יש שיטות נוספות של הצרת היקפים שאף הן יעילות מאד ויש להן יתרון נוסף - הן לא פולשניות. שיטה אחת של הצרת היקפים, היא באמצעות לייזר. איך זה עובד? מקרינים את הלייזר על הגוף - הלייזר שולח פולסים חשמליים שמעודדים את השרירים לפעול - וכל זה כשאנחנו יושבים ולא צריכים לזוז! הקרנה של לייזר לאורך עשרים דקות, שקולה לפעילות גופנית של לא פחות משלוש שעות, מבחינת העבודה של השרירים. למותר לציין, כי כשהשרירים פועלים - הקלוריות נשרפות כמובן.
שיטה נוספת, חדישה למדי של הצרת היקפים, היא באמצעות אולטרא סאונד. מה שכולנו מכירים בשלב ההיריון של האישה, הוא גם יעיל מאד לצורכי הצרת היקפים וחיטוב הגוף - פשוט מקרינים פולסים על הגוף. הפולסים של האולטרא סאונד מעודדים את רקמות השומן להפוך לנוזליות, כך שהדם יזרום טוב יותר, מה שמוביל בסופו של דבר לאחר מספר טיפולים - לתוצאות מצוינות.
 
איך כדאי לבצע הצרת היקפים?
נשאלת כמובן השאלה איזה שיטה היא עדיפה לביצוע של הצרת היקפים, ואיפה כדאי לבצע אותה. היתרון של שיטת הניתוח הוא בתוצאות המהירות שלה שתראו מיד לאחר הניתוח. לעומת זאת, שתי השיטות האחרות של הצרת היקפים טובות בכך שהן לא דורשות כל הליך כירורגי - אתם כמובן צריכים לעשות את השיקולים שלכם, מה אתם מעדיפים.
בכל מקרה, לא משנה איזו שיטה של הצרת היקפים אתם מבצעים,חשוב שתעשו זאת במקום מוכר, ובעל ניסיון בתחום. חשוב שהמכשור שלו יהיה בתקן ישראלי ואמריקאי כאחד, על מנת שתדעו שהציוד הוא מקצועי, וכך גם הצוות שעובד איתו. בסופו של דבר, הצרת היקפים באה להפוך את החיים שלכם לטובים, נוחים ונעימים יותר - הדבר יעזור לכם בטווח הארוך.

השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים: