השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בקורס איפור קבוע נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
לימודים


מאמרים נוספים בתחום

קורס איפור קבוע – הולכים על זה!

קורס איפור קבוע הוא קורס שמלמד את התלמידים והתלמידות את טכניקת האיפור שלא יורד - במקרה זה, לאיפור קבוע יש היום שימושים רבים מאד. יש מי שמשתמשים בו למטרות אסתטיות נטו של יופי וקישוט. יש מי שרוצים לחפות על חלקים מסוימים בגוף בעזרת איפור קבוע, והיום בבתי חולים אף עושים שימוש במאפרים קבועים בכדי לכסות על צלקות. לכן, קל להבין איך קורס איפור קבוע יכול לעזור לבוגריו להשתלב בקלות בשוק העבודה, ואף להרוויח סכומים נאים (איפור קבוע באופן טבעי, הוא יקר יותר ועל כל טיפול גובים כמה מאות שקלים). למרות זאת קורס איפור קבוע איננו יקר יחסית, ואין שום דרישות קדם כדי להירשם אליו.
 
התכנים של קורס איפור קבוע
לפני שנמנה את התכנים שעוברים במהלך קורס איפור קבוע, נבין שיש שלוש רמות של הקורס, שמסומנות על פי האותיות הלועזיות A B C. הקורס הבסיסי הוא כמובן A והאחרים הם מתקדמים יותר. לאחר שסיימתם את קורס A תוכלו לעבור את הקורסים המתקדמים יותר, שהם גם אלו שמכשירים אתכם לעבוד עם רופאים ובתי חולים.
מכל מקום, התכנים של קורס איפור קבוע למתחילים הם מגוונים מאד. תתחילו ללמוד כמובן חומר תיאורטי כמו עקרונות האיפור הקבוע, הכרת מבנה העור שלנו, תיאוריות שונות הנוגעות לפיגמנטים והשפעה של צבעים על הגוף. בהמשך תתנסו כמובן בנושאים כמו עיבוי ותיחום שפתיים, טשטוש פגמים, אייליינר, תיקוני גבות וכיו"ב.
בהמשך של קורס איפור קבוע, תעברו כמובן תכנים הנוגעים לעבודה השוטפת שלכם - איך לשמור על היגיינה בזמן העבודה, הכרת המכשירים השונים שאיתם תעבדו בתור מאפרים, שיטות העבודה השונות, ואף הגשת עזרה ראשונה - שכן פעמים רבות איפור קבוע בא לתת אף מענה לטיפול רפואי.
 
היכן לעבור קורס איפור קבוע?
יש היום בתי ספר רבים שמציעים לעבור בין השאר גם קורס איפור קבוע. איך נבחר את בית הספר הטוב ביותר? יש מספר פרמטרים משתנים שיכולים לעזור לנו לבחור - המחירים של קורס איפור קבוע משתנים מאד. הקורסים הזולים עולים כ-2500 ש"ח, ואילו היקרים כבר מתקרבים ל5000 ש"ח. ניתן למצוא גם מגוון רחב מאד של שעות קורסים ומספר מפגשים.
קיים קורס איפור קבוע הכולל ארבעה מפגשים של שלוש שעות כל אחד, ויש גם קורסים מתקדמים ומושקעים הכוללים עשרים מפגשים בני ארבע שעות - בסופו של דבר הכל שאלה של מידת ההשקעה שלכם. אם אתם רוצים להתנסות בעקרונות הבסיסיים של האיפור, אפשר לקחת קורס זול ובסיסי. לעומת זאת, אם אתם ממש רוצים להתמקצע בתחום ולעבוד בו - כדאי לקחת קורס איפור קבוע שיהיה ארוך ומקצועי יותר - בסופו של דבר זו תהיה ההשקעה שתחזיר את עצמה במהירות.