השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בליסינג נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
רכב


מאמרים נוספים בתחום

למה כדאי לקחת ליסינג?

ליסינג היא שיטה מיוחדת מאד של השכרת רכב, שאנשים רבים בישראל משתמשים בה בכדי לרכוש רכב חדש, או להשתמש בו לאורך מספר שנים. ליסינג למעשה לוקח את הרעיון של השכרה וקניית רכב כמה צעדים קדימה ומאפשר לנו לרכוש את הרכב בתנאים נוחים במיוחד. התשלום עבור ליסינג מתפרש לאורך מספר שנים, כאשר התנאים הם נוחים משום שלא מדובר בהלוואה מול הבנק, אלא בהלוואה חוץ בנקאית, כך שאין ריביות, אלא פשוט תשלום חודשי קבוע, אל מול חברת הליסינג - מה שהופך את התהליך לנח מאד עבור אנשים רבים.
 
סוגי ליסינג שונים
כאשר אנחנו באים לעולם הליסינג, נוכל לראות במהירות כי קיימים שני סוגים למעשה: ליסינג תפעולי וליסינג מימוני. ההבדל ביניהם נעוץ ביחס שבין הקניה של הרכב להשכרתו, ובמה שאתם מחפשים. ליסינג תפעולי הוא הליסינג ה"קלאסי", וקשור הרבה יותר לתחום של השכרת רכבים - אתם שוכרים את הרכב לתקופה של מספר שנים, ובתמורה התשלום הנוסף היחיד שיהיה לכם יהיה הדלק. לעומת זאת, כל הנושא של ביטוח, טיפולים, תיקונים וכיו"ב - יהיו על חשבון חברת הליסינג. סוג זה מתאים למי שפשוט מחפש השכרת רכב בתנאים נוחים במיוחד, לטווח של שש שנים לכל היותר.
הסוג השני הוא כאמור ליסינג מימוני - זה כבר מערב בין השכרה לבין רכישה של רכב. בתקופה הראשונה הרכב יהיה מושכר לכם, אבל במחיר זול יותר מליסינג תפעולי. בתמורה אתם גם תממנו את כל הטיפולים של הרכב, הביטוח וכיו"ב. החלק שמשתלם במיוחד הוא שבסיום תקופת ההשכרה, אתם תקבלו (או ליתר דיוק תתחייבו מראש) אופציה לרכישה של הרכב במחיר מוזל במיוחד - וכך הרכב הופך להיות בבעלות מלאה שלכם. האופציה הזו מתאימה מאד למי שכן רוצה לקנות רכב במצב טוב שישמש אותו לשנים רבות - כך בהתחלה הרכב מושכר בתנאים נוחים, ובהמשך הוא קונה אותו במחיר משתלם במיוחד ומקבל בעלות מלאה.
 
איך בוחרים ליסינג משתלם?
זו כמובן שאלת השאלות. בסופו של דבר המחיר של ליסינג מושפע ממספר גורמים - ליסינג תפעולי הוא כמובן יקר יותר מליסינג מימוני - אבל אתם מקבלים תמורה מלאה יותר לטווח הקצר, ולמעשה הדבר חוסך לכם את כל הנושא של טיפול ברכב. לעומת זאת ליסינג מימוני מתאים רק למי שממש רוצה לקנות רכב משלו לזמן רב - בתנאים יותר נוחים.
כמובן שהמחיר של ליסינג מושפע מדברים נוספים - לדוגמא אם אתם מקבלים רכב חדש, או רכב שכבר שימש בעבר לקוח אחר. רוב החברות העסקיות שרוכשות ליסינג עבור העובדים שלהן, עושות זאת בשיטת הליסינג התפעולי, משום שהעובדים נוטים להתחלף, וכל כמה זמן רוצים גם לשדרג את כלי הרכב של החברה, ועדיין לתת מעטפת מלאה לכל הצרכים של העובדים.