השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בקורס איפור מקצועי נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
לימודים


מאמרים נוספים בתחום

היתרון של קורס איפור מקצועי

יותר ויותר אנשים מבינים את היתרון של קורס איפור מקצועי. מה מייחד כל כך את הקורס הזה? קורס איפור מקצועי הוא למעשה הקורס, שמהווה את נקודת הזינוק שלכם לקריירה חדשה של מאפרים. קורס איפור מקצועי יכול להתאים לאנשים רבים - החל מחיילים משוחררים, דרך אנשים שמחפשים התחלה של קריירה חדשה, ואפילו מורים שנמצאים בשנת שבתון - כולם יכולים לקחת קורס איפור מקצועי ולהתחיל דרך חדשה כמאפרים מקצועיים לחלוטין. הקורס עצמו מחולק ברוב המקרים לשלושה שלבים שונים שכל אחד מהם מהווה קורס לכשעצמו. כמובן שלימוד של שלב מתקדם יותר, מותנית במעבר מוצלח של השלב הקודם.
 
מה לומדים במהלך קורס איפור מקצועי?
קורס איפור אישי הוא כזה שמלמד אותנו איך לאפר את עצמנו בהצלחה. לעומת זאת, קורס איפור מקצועי מלמד אותנו איך לאפר אחרים בהצלחה מרובה, ולכן התכנים שלו גם מגוונים הרבה יותר. אם נבחן את התכנים של השלב הבסיסי של הקורס, נראה שלומדים תכנים כמו הכרת כלי האיפור, מייק אפ, קונסילרים, איפור בוקר, איפור כלות, איפור יופי, איפור ערב, איפור נשים מבוגרות ואפילו תכנים כמו שיווק עצמי.
בשלבים מתקדמים יותר לומדים תכנים מעשירים אף יותר כמו איפור לפי תקופות, איפור לגברים, איפור להפקות אופנה, איפור לתיאטרון, איפור לטלוויזיה, איפור מעושן, איפור להופעת דראג, איפור גוף - והרשימה עוד נמשכת ונמשכת. חשוב לציין, שבסיום כל שלב של קורס איפור מקצועי, יש כמובן מבחן גמר. למעשה, קורס איפור מקצועי כיום, הוא קורס שמוכר לחלוטין ע"י משרד הביטחון ומשרד התמ"ת - כך שניתן לשלם עליו בפיקוד של חיילים משוחררים, וגם לקבל הפניה לקורס מהמשרד לביטוח לאומי - כך שגם התשלום יכול להיות נח מאד.
 
איפה כדאי ללמוד קורס איפור מקצועי?
חשוב לדעת, שיש מוסדות לימוד שמלמדים קורס איפור מקצועי, והם מוכרים על ידי המשרדים הממשלתיים, ויש כאלו שלא מוכרים, אך גם לא דורשים מעבר מבחן גמר - ברוב המקרים, אם אתם באמת שוקלים ברצינות קריירה של מאפרים, כדאי לעבור קורס איפור מקצועי במקום מוכר, בעל ניסיון, שגם מוכר על ידי הממשלה, וכך אתם מקבלים הסמכה של ממש, מה שתורם כמובן למוניטין שלכם. כמו כן, יש בתי ספר רבים שמלמדים גם איך להתנהל בתור מאפרים מקצועיים ועצמאיים, וממש איך לנהל עסק של איפור.
אם לקחתם קורס איפור מקצועי בסיסי בבית ספר מסוים, יצאתם לדרך חדשה, ולאחר מכן החלטתם שאתם רוצים לעבור קורס איפור מקצועי בשלב מתקדם יותר, כדאי לכם להמשיך באותו בית הספר - אתם כבר מכירים את הסגל והם מכירים אתכם, והדבר נח מאד. ברוב המקרים, העבודה במהלך קורס איפור מקצועי היא בקבוצות קטנות, של 20 תלמידים לכל היותר ובחלוקה לזוגות (כך שאפשר להתאמן אחד עם השני).