השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בחוקר פרטי נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
בעלי מקצוע


מאמרים נוספים בתחום

מגוון שיטות של חקירות כלכליות

חקירות כלכליות הן שם כולל לחקירות, שמאפשרות לנו בעיקר לאתר חייבים מסוימים, שנעלמו לתקופה כלשהי, או שטוענים לפשיטת רגל או לחוסר יכולת לשלם את החובות. המהות של חקירות כלכליות חשוב לציין, היא חוקית לחלוטין - המטרה שלהן היא אחת מהשתיים - או לאתר את החייב במידת הצורך, בישראל או אפילו ברחבי העולם, והשנייה לבדוק את מצבו הכלכלי של החייב. יודגש שמדובר כמובן בפעולות חוקיות לחלוטין, בפרט אם אותו חייב טוען לחוסר יכולת להשלים את החובות. אז איך חקירות כלכליות מתבצעות בפועל?
 
מגוון שיטות של חקירות כלכליות
כפי שציינו, המהות של חקירות כלכליות זה לגלות את האמת על אדם שחייב לנו כספים. לכן חקירות כלכליות יתמקדו באיתור נכסים שונים. בין השאר באיתור של נכסי נדל"ן של החייב, נכסים של כלי תחבורה שונים (מטוסים, מכוניות וכלי שיט), איתור חשבונות בנק שונים בארץ ובעולם, איתור של קצבאות והטבות שהחייב מקבל, איתור ההכנסות וההוצאות של החייב, ודגש על איתור מיוחד של נכסים שהוברחו לחו"ל שלא בידיעת החוק.
היתרון של חקירות כלכליות הוא ברור - ברגע שמצאנו כי לחייב מסוים, שטוען לדלות, יש למעשה עסקים משגשגים ושותפויות עסקיות בארץ ובעולם, אנחנו יכולים לבוא עם המידע הזה לבית המשפט - ולחייב את אותו אדם להחזיר לנו את החוב.
חשוב לזכור, שמי שבסופו של דבר, מכריז על אדם בישראל כפושט רגל, הוא בית המשפט הישראלי. מכיוון שמדובר בהליך משפטי לכל דבר ועניין, חקירות כלכליות הן חובה של ממש עבור אדם שחייבים לו כספים - כך הוא יוכל להציג ראיות חדשות בפני בית המשפט, בדגש רב על עניינים הקשורים לעסקים של החייב בחו"ל, אם כי קיימים מקרים של פעילות חשאית עסקית גם בתוך גבולות הארץ, שכמובן יחשפו במהלך הדיון המשפטי.
 
מי מבצע חקירות כלכליות?
חקירות כלכליות שייכות ככלל לתחום הבילוש. לכן, מי שמחפש חוקר פרטי שיבצע עבורו חקירות כלכליות, כדאי לו ראשית לבדוק את התעודות של החוקר - הוא צריך להיות מוסמך על ידי משרד המשפטיים לביצוע של חקירות, האזנות ותצפיות, וכמובן לשלוט בכל רזי החוק - פעמים רבות חקירות כלכליות מוצלחות, מתבססות על כך שהן חוקיות לחלוטין - כך שבבית המשפט, החייב לא יוכל לטעון למהלך לא חוקי שבוצע כלפיו.

הניסיון של משרד חקירות שמבצע חקירות כלכליות, הוא חובה של ממש בתחום. גם היכולת של המשרד לבצע חקירות כלכליות בחו"ל, היא ברוב המקרים רכיב שהוא חובה - שכן במקרים רבים החייבים מנסים להעביר נכסים שונים בעיקר בחו"ל, אבל משרד מוצלח שמבצע חקירות כלכליות, יוכל כמובן לאתר את הנכסים כולם, ובסופו של דבר להחזיר לכם את מה שמגיע לכם מכורח החוק וההגינות.


השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים: