השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בביטוח רכב נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
ביטוח


מאמרים נוספים בתחום

בוחרים ביטוח אופנוע נכון

ביטוח אופנוע הוא מינוח מיוחד. על פניו, הסוגים השונים של ביטוח אופנוע, לא שונים מביטוח של כלי רכב רגיל - יש ביטוח חובה, ביטוח אופנוע מקיף וביטוח צד ג'. אז איך בכל זאת יש הבדל בין כלי הרכב? ביטוח אופנוע הוא מיוחד, שכן האופנוע הוא כלי רכב שהרבה יותר רגיש לשינויים - אם כלי רכב 4 גלגליים הם אלו שגורמים לתאונות, הרי שההליך של ביטוח אופנוע בא לתת מענה כספי מלא, וכך לפצות כלכלית רוכבי אופנוע שחשופים לתאונות מאותם כלי רכב. אז איך רוכשים ביטוח אופנוע שיבטח אותנו כמו שצריך, ועדיין חוסכים כסף איפה שאפשר?

בוחרים ביטוח אופנוע נכון

הביטוח הראשון עבור אופנוע הוא כמובן ביטוח חובה. ביטוח חובה עבור רוכבי אופנוע הוא חשוב ביותר, שכן הוא מכסה כל טיפול רפואי שהם יצטרכו עבור רכיבה על האופנוע. המחיר של ביטוח חובה מושפע בין השאר מהוותק של רוכב האופנוע - ככל שאתם יותר ותיקים על הכביש, ובפרט בעלי ותק ברכיבה על אופנוע - כך הביטוח יהיה זול יותר. ביטוח חובה הוא, כפי שניתן לנחש מהשם - לא אופציית בחירה, וחובה עליכם לרכוש אותו על מנת לבטח את עצמכם ושתזכו לטיפול רפואי הולם. סוג נוסף הוא ביטוח אופנוע מקיף. ביטוח זה מכסה כל נזק שעלול להיגרם לאופנוע מסיבות שונות כמו שריפה, גנבה, תאונה וכיו"ב. ביטוח אופנוע מקיף הוא חשוב במיוחד, כי כזכור, האופנוע חשוף להשפעות רבות. המחיר של ביטוח אופנוע מקיף יכול להשתנות, אם כי הוא לרוב מאזן את עצמו עקב המקרים המכוסים בפוליסה. לדוגמא, אופנוע ישן שמכוסה במסגרת של ביטוח אופנוע מקיף, יכול להיות יקר כשמדובר בסעיפים של נזק באופנוע (כי יש לכך יותר סיכוי), אבל זול יותר, במידה ונרצה לבטח אותו על גניבה. הוא הדין ההפוך בנוגע לרכישה של ביטוח אופנוע מקיף לאופנוע חדש ויקר. ביטוח אופנוע צד ג' הוא הביטוח הנוסף, שנועד לכסות כל נזק שיגרם לצד ג' במקרה של תאונה. רוכבי אופנוע רבים רוכשים פוליסה מצומצמת בביטוח זה, מכיוון שבאופן טבעי האופנוע לא יכול לגרום לנזקים רבים - אם כי כדאי בהחלט לרכוש בכל מקרה ביטוח אופנוע צד ג', כדי להיות מוכנים לכל תרחיש.

בוחרים ביטוח אופנוע משתלם

השאלה היא בסופו של דבר, כמה ביטוח אופנוע יעלה לנו. כמו בכל תחום אחר בעולם הביטוח - ככל שנשלם יותר עבור ביטוח אופנוע, אנחנו נהיה מכוסים ליותר מקרים. אם יש לדעתכם מקרים נדירים, ואתם רוצים לחסוך בכסף - אפשר כמובן לא להכניס אותם לפוליסה. אולם אם אתם נהגים חדשים, או נהגים חדשים על אופנוע - כדאי מאד לרכוש ביטוח אופנוע מקיף ככל הניתן. בהמשך כאשר תראו איך אתם נוהגים על הכביש, ולאיזה שינויים והשפעות אתם חשופים, תשקלו אולי לשנות את פוליסת הביטוח, או אולי אפילו להרחיב אותה יותר במידת הצורך.