השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בחוקר פרטי נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
בעלי מקצוע


מאמרים נוספים בתחום

האם כדאי לפנות אל משרד חקירות פרטי?

לרבים מאיתנו יש דימוי מסוים של משרד חקירות פרטי בראש - הבלש היושב לבדו ופותר מקרי חקירה מורכבים ומסובכים, אשר רשויות החוק ללא הצליחו לפתור. אולם האמת היא כי משרד חקירות פרטי יכול לשרת כל אחד מאיתנו, לצורך מטרות רבות מספור - משרד חקירות פרטי בין השאר יכול לגלות עבורנו האם בני הזוג שלנו בוגדים בנו, משרד חקירות פרטי יכול לעזור לנו באיתור אחרי קרובי משפחה שנעלמו, או כדי לאתר יורשים או להבדיל לאתר אנשים שחייבים לנו כסף. משרד חקירות פרטי יכול לבצע בעבורנו ריגול עסקי בחברה אחרת, לצורך תביעה עתידית. במילים אחרות, משרד חקירות פרטי יכול לשמש כל אחד מאיתנו, בחיי היום יום שלנו, כדי לגלות דברים אשר נסתרים מהעין.

בוחרים משרד חקירות פרטי

נשאלת השאלה איך בוחרים משרד חקירות פרטי שנוכל לדעת שהוא מקצועי ואיכותי. ראשית  - תמיד תבדקו את הרישיון. כל משרד חקירות פרטי חייב לפעול ברישיון מטעם משרד המשפטים. הרישיון, מעבר לעובדה שהוא מאשר לאדם לעסוק כחוקר, מאפשר אל משרד חקירות פרטי להפעיל אמצעי מעקב שונים ומגוונים כמו בדיקות פוליגרף שונות, מעקב דרך מערכות מחשוב, ביצוע חקירות וכיו"ב.

אולם כוחו הגדול של רישיון עבור משרד חקירות פרטי הוא בכך, שהוא מעניק לחוקרים במשרד את הלגיטימציה להעיד עבורנו בבית המשפט. פעמים רבות מסקנות של חקירה יובילו לכך, שאנחנו נבצע תביעה בבית משפט, והחוקרים יוכלו להעיד לטובתנו, ולתת את הממצאים שלהם לבית המשפט.

המקצועיות של משרד חקירות פרטי

לאחר שבדקנו את הרישיון, נוכל להתפנות לבדיקה של דברים נוספים. אחד הדברים שהכי משפיעים על בחירה של משרד חקירות פרטי היא ההתמחות של המשרד - אם מדובר במשרד חקירות פרטי קטן יחסית, אזי כדאי לבדוק באיזה תחומים הוא מומחה, שכן משרד כזה לרוב יתמקד ב2-3 תחומי חקירות לכל היותר, על מנת להיות מקצועי כמה שיותר. לעומת זאת, אם נפנה אל משרד חקירות פרטי גדול יחסית, נוכל לצפות למגוון רחב של תחומי התמחות, וחשוב לבדוק שלכל חוקר באותו משרד יש את תחום ההתמחות שלו. זכרו שעולם החקירות הוא עולם רחב יחסית, כך שחוקר לרוב יהיה מוצלח, רק אם הוא לא יתפזר, וידע להתמקד בתחומים ספציפיים שהוא מוצלח בהם.

הגורם הנוסף שעליכם לבדוק בבחירה של משרד חקירות פרטי הוא הניסיון של החוקר. כדאי מצד אחד לבחור משרד חקירות פרטי, שכבר יש לו ניסיון בשטח של חקירות מהסוג שאתם צריכים - אבל כזה שעדיין צעיר ורענן מספיק כדי להשתמש באמצעים הטכנולוגיים האחרונים, כדי לבצע מעקב מתקדם ומוצלח.

לרוב, כדאי לבחור משרד חקירות פרטי שיש לו כבר ניסיון של חמש שנים לפחות בתחום החקירות, ושבכל זאת מעסיק גם חוקרים צעירים ומקוריים, מלאי אסרטיביות וחיוניות, שנחוצים כל כך לעולם החקירות.


השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים: