השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים במכירת רכב יד שניה נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
רכב


מאמרים נוספים בתחום

מהו התהליך של מכירת רכב מליסינג?

ייתכן ששמעתם על התהליך של מכירת רכב מליסינג, ולא ידעתם האם הוא משתלם לכם אם לא. לפני שנפרט על התהליך השלם של מכירת רכב מליסינג, נבין קצת את ההבדלים בין סוגי הליסינג השונים, וכיצד הם משפיעים על מכירת רכב מליסינג.

שיטת הליסינג היא למעשה שיטה, שבה במקום לקנות מידית רכב, אנחנו משכירים אותו לתקופה מסוימת מחברת ליסינג, במחיר חודשי קבוע. מה שקורה במהלך תקופת ההתקשרות, כמו כן גם בסופה, משפיע בסופו של דבר על התהליך של מכירת רכב מליסינג, ולכן אם אתם חושבים בעתיד לבצע מכירת רכב מליסינג - חשוב שתכירו את סוגי הליסינג השונים, ואז תבינו כיצד הם משפיעים.

סוגי הליסינג וכיצד הם קשורים אל מכירת רכב מליסינג

הסוג הראשון של ליסינג הוא ליסינג תפעולי. מדובר בשיטה שבה קובעים מראש על תקופה שבה האדם שוכר את הרכב מחברת ליסינג, דרך תשלום חודשי קבוע. בתמורה, חברת הליסינג דואגת לכל נושא הביטוח, וכן לוקחת את הרכב לטיפולים שונים במוסכים. ברוב המקרים, בסיום תקופת ההתקשרות מול חברת ליסינג תפעולי, לא נקבל הצעה מיוחדת לקניית הרכב, אלא אם מדובר בליסינג שהוא גם ליסינג מימוני.

במקרה זה, הנושא של מכירת רכב מליסינג מתחיל להיות רלוונטי, שכן מראש בתקופת ההתקשרות הוגדר, כי בסופה נוכל לקנות את הרכב במחיר משתלם מאד. לאחר מכן, הרכב בבעלותנו לחלוטין, לאחר שקנינו אותו במחיר זול, ובעתיד אם נרצה, נוכל לבצע מכירת רכב מליסינג. מה שחשוב לדעת במקרה של מכירת רכב מליסינג תפעולי, הוא שעל פי מחירון לוי יצחק, שנחשב למחירון שעל פיו נוהגים סוחרי המכוניות בישראל, המחיר שנקבל עבורו יהיה נמוך יחסית, בעד כ17% מהמחיר של רכב מקורי מאותו הדגם.

האם זה משתלם לבצע מכירת רכב מליסינג?

מכירת רכב מליסינג, היא תהליך שבהחלט יכול להשתלם לכם, אם בחרתם באופציה אחרת של ליסינג. האופציה הזו נקראת ליסינג פרטי. מהו ליסינג פרטי ואיך הוא משפיע על מכירת רכב מליסינג? בשיטה של ליסינג פרטי, כמו בליסינג מימוני, אתם מקבלים מראש את האפשרות בסוף לרכוש את הרכב במחיר זול, וכמובן לאחר מכן לבצע מכירת רכב מליסינג, אלא שבמקרה של ליסינג פרטי, לא חברת הליסינג מבצעת את כל הטיפולים והתחזוקה לרכב - אלא אתם מבצעים.

איך זה משפיע על מכירת רכב מליסינג? על פי מחירון לוי יצחק, המחיר שנקבל יהיה נמוך ב4% בלבד. מדוע? במקרה של ליסינג פרטי התהליך של מכירת רכב מליסינג משתלם יותר, משום שכאן הקונה ידוע שאנחנו טיפלנו בעצמנו ברכב, דאגנו ללכת למוסכים טובים ואיכותיים, והשקענו בטיפול שלו באופן אישי - ולכן המחיר שלו יהיה בהתאם. על כן, אם אתם רוצים מראש לבצע עסקת ליסינג כדי לקנות את הרכב במחיר זול, ובעתיד לבצע מכירת רכב מליסינג - אם לא אכפת לכם לטפל בעצמכם ברכב, כדאי לכם מראש לרכוש רכב בליסינג פרטי. אם בכל זאת אתם רוצים שיטפלו לכם ברכב, והמחיר שתקבלו בסופו של דבר על מכירת ליסינג פרטי לא מטריד אתכם - בחרו באופציה של ליסינג מימוני.


השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים:


מיקוד הנושא וקריאה נוספת: