השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים במתקני טיהור מים נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
בריאות


מאמרים נוספים בתחום

מה הם מתקני מים?

כאשר מדובר על מתקני מים, מדובר למעשה על שני סוגים שונים של מתקני מים. הסוג הראשון, הוא מתקני מים הכוללים מיכל גדול של מים מינרלים, והסוג השני הוא מתקני מים מסוג מיני בר, אשר מתחבר לברז, ומסנן אותם והופך אותם לבריאים יותר וראויים יותר לשתייה. לפני שנפרט על הסוגים השונים של מתקני מים, נבין בכלל מדוע הם נחוצים. מתקני מים ראשונים הומצאו עוד בתחילת המאה ה20, בשנת 2906 ע"י האלסי ויליארד טיילור ולותר האוס. שניהם הבינו, מהתנסויות שונות, כי חייבים לדאוג למתקן, אשר יביא מים נקיים ובטוחים אל האוכלוסייה, ולמעשי המתקן הראשון היה הברז.

רק מאוחר יותר, בשנת 1938 הומצאו מתקני מים, שידעו לקחת את המים הקיימים וגם לסנן אותם עוד יותר, וכמו כן גם לשלוט בטמפרטורה שלהם. תתפלאו, אבל הביקוש בעבר היה דווקא אל מתקני מים שידעו לקרר, ולתת מענה לאוכלוסיה בימים חמים. הפיתוח של מים חמים בתוך מתקני מים שייך לשני העשורים האחרונים.

סוגים שונים של מתקני מים

כאמור, יש שני סוגים שונים של מתקני מים. כל אחד נותן לנו מענה מסוים, ובסופו של דבר מעניק לנו מים נקיים ובריאים. הסוג הראשון של מתקני מים הוא המתקנים אשר כוללים את המיכל של המים המינרלים. אלו מתקני מים אשר מקווים ע"י חברות המים המינראליים בישראל: מי עדן ונביעות. השיטה של מתקני מים אלו היא פשוטה - אחת לחודש מגיע נציג של החברה לבית, ומביא מכלים ענקיים של 20 ליטר של מים מינרלים.

המכלים מולבשים על מתקני מים, כאשר דרך אותם מתקני מים, יש לנו את האפשרות לשלוט בטמפרטורה שתצא - האם תהיה גבוהה או נמוכה, ובחלק מהמקרים של מתקני מים מסוג זה, ניתן להוציא בנוסף גם מים פושרים, או אך ורק מים פושרים - תלוי אילו מתקני מים בחרנו לרכוש.

מתקני מים מוצמדים לברז

בעבר, מתקני מים של מים מינרלים היו נפוצים מאד בבתים בישראל, אולם עם ההתקדמות המשמעותית בטכנולוגיה של סינון מי ברז, אנחנו עדים להתרחבות של מתקני מים מהסוג השני - אלו שמותקנים על השולחן ומתחברים ישירות אל ברז המים שלנו. מה היתרון של מתקני מים מסוג זה? ראשית הם נוחים יותר, משום שהם קומפקטיים ונוחים, ולא תופסים מקום רב במטבח. שנית, האפשרויות של מתקני מים הן רחבות יותר, עם אפשרויות לשליטה בטמפרטורה, אפשרויות מילוי אוטומטי וכיו"ב.

כמו כן, מתקני מים שולחניים חוסכים מאיתנו את ההתעסקות במיכלים גדולים, ולאחר שסיימנו לשלם עליהם את התשלום - לא נצטרך לשלם עליהם יותר, וכך אנחנו בעצם מקבלים מים בריאים, נקיים ומסוננים בצורה משתלמת מאד. ברוב המקרים, נשלם בתשלומים על מתקני מים אלו למשך שנתיים-שלוש, ולאחר מכן נוכל ליהנות בחינם ממים נקיים, טהורים ובריאים.


השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים: