השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בליסינג נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
רכב


מאמרים נוספים בתחום

מדוע צריך ליסינג תפעולי?

רבים מאיתנו שמעו על ליסינג תפעולי, אולם לא בטוחים בדיוק למה הכוונה, ובמה הוא מובל מסוגי ליסינג אחרים. לפני שאנחנו מסבירים מהו ליסינג תפעולי, בואו נבחן את שוק המכוניות בישראל: אנשים רבים קונים מכוניות משומשות, אולם כשהם צריכים לקנות רכב חדש, הם מחפשים פתרון עבור המחיר. כמו כן, גם חברות אשר רוצות להעניק רכב לעובדיהן, רוצות מצד אחד לספק להם רכבים חדשים ומשוכללים, מבלי שהדבר יהיה כרוך בהוצאות כספיות גדולות.

מה המשותף לכל הסיטואציות האלה? שאת כולן אפשר לפתור באמצעות ליסינג תפעולי. שיטת הליסינג בעיקרה, ובפרט ליסינג תפעולי, גורסת כי במקום שאדם ירכוש מכונית חדשה, ישלם עליה את המחיר המלא והיא תהיה ברשותו, אותו אדם יכול לפנות אל חברת ליסינג, לשלם מחיר קבוע בכל חודש עבור השימוש במכונית - ולהשתמש בה ממש בתור המכונית הפרטית שלו.

הייחוד של ליסינג תפעולי

אז מה מייחד ליסינג תפעולי מהשיטות האחרות של ליסינג? בשיטה של ליסינג תפעולי אתם בעצם לא רק מקבלים את הרכב עבור התשלום החודשי הקבוע, אלא גם את כל מה שכרוך בטיפול השוטף ברכב עצמו. דרך ליסינג תפעולי אתם מקבלים תמורת הסכום החודשי גם את כל הטיפול בביטוח עבור הרכב, חידוש רישיון עבור הרכב, וביצוע טסט לרכב. כמו כן, ליסינג תפעולי עוזר לנו בטיפול שוטף ברכב, וכמובן גם טיפול בתקלות - החברה של ליסינג תפעולי היא זו שלוקחת את האוטו למוסך לטיפולים השוטפים הנדרשים (כמו טיפול 10000 לדוגמא), וכמובן גם לוקחת אותו במקרה של תקלה או בעיה. חברת ליסינג תפעולי אף מטפלת בכל הנושא של תביעות ביטוח, על כל הכרוך בכך - וכך חברת ליסינג תפעולי חוסכת לנו התעסקות רבה ברכב, ואנחנו נהנים גם מהמחיר המשתלם וגם מהשירותים הנלווים.

ליסינג תפעולי עבור חברות

משום שהשיטה של ליסינג תפעולי מציעה כאמור טיפולים שוטפים לרכב במסגרת ההסכם, חברות עסקיות רבות נוטות להעניק ללקוחות שלהם רכבים בשיטה של ליסינג תפעולי. מדוע דווקא חברות? משום שמצד אחד מגיע לעובדים שלהן רכב פרטי שישמש אותם, אך דרך ליסינג תפעולי החברה עצמה גם לא צריכה להוציא כסף רב על רכבים חדשים, אבל היא מעניקה אותם לעובדים שלה, כאשר בנוסף, הליסינג התפעולי כולל בתוכו את כל נושא הטיפולים ברכב, וכמובן נושא הביטוח - שהוא קריטי עבור חברות רבות שמפקידות רכבים בידי העובדים שלהן.

בסופו של דבר, ליסינג תפעולי הולך ומוכיח את עצמו בתור אחת הדרכים הנפוצות ביותר בישראל לרכישה ושימוש ברכב חדש, לאורך זמן, כאשר אנחנו נהנים מהיתרון של רכב חדש. לא משנה אם אנחנו אנשים פרטיים, אשר רוצים ליסינג תפעולי, או חברה המבקשת ליסינג תפעולי עבור עובדיה - השיטה עובדת, משתלמת ויעילה.