השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בחוקר פרטי נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
בעלי מקצוע


מאמרים נוספים בתחום

איתורים לכל מטרה

יש מספר מקרים בהם נזמין שירות של איתורים מחברת חקירות - חלקם קשורים בעניינים אישיים, וחלקם בעניינים כלכליים-פיננסיים טהורים. יש עוד שיטת של חלוקת סוגי איתורים, והיא קשורה לזמן האחרון שבו ראינו את האדם שנעלם, ונסביר. יש מקרים רבים, בהם אנחנו רוצים לחדש קשר עם חבר או עם קרוב משפחה שלא דיברנו איתו זמן רב. לתדהמתנו, גם בעולם המרושת והטכנולוגי של היום, נראה כי מורכב למצוא את אותו אדם, עם שינויי כתובת, שינוי שם משפחה וכיו"ב.

שכירת שירותיו של חוקר פרטי שיבצע עבורנו איתורים על אותו אדם, היא בהחלט אופציה שיכולה לעזור לנו לאתר קרוב, אשר נזכרנו בו לפתע, ורוצים לחדש איתו את הקשר, בפרט אם אנחנו יודעים שאותו אדם עבר לחו"ל, ואז אנחנו ממש חייבים שירותי איתורים מקצועיים.

איתורים בזמן אמת

אולם, לא תמיד נרצה שירותי איתורים רק שנים לאחר שאותו אדם נעלם. פעמים רבות קרובים וחברים שלנו נעלמים לפתע פתאום - ואז אנחנו חייבים ליצור קשר עם חברת איתורים מקצועית. נכון שבמקרה כזה גם המשטרה, ואולי אפילו הצבא לוקחים חלק בחיפושים, אולם אל חברת איתורים מקצועית יש יכולות מתקדמות, כמו גם קשרים באזורים שונים בארץ, ובמדינות בעולם, כדי לבצע איתורים על אנשים מכל סוג. תתפלאו, אבל היום יש חברות המציאות שירותי איתורים לא רק לאנשים - אלא גם לחיות מחמד שהלכו לפתע לאיבוד, בפרט לכלבים. לחברות אלה יש קשרים עם סוחרי כלבים גנובים למיניהם, כך שהם עוזרים לבצע איתורים מוצלחים ומקצועיים.

ומה עם איתורים כלכליים?

לא תמיד נרצה לבצע איתורים עבור קרובי משפחה, חברים או חיות מחמד. יש אנשים שרוצים בכוונה להיעלם מאיתנו - בעיקר אנשים שחייבים לנו כסף רב. גם פה, מומלץ בחום לשכור שירותי איתורים של חברה מקצועית, שכן אנחנו נהיה בעלי האינטרס היחיד למצוא את אותו אדם, שכנראה מסתתר מפנינו. אז מה שירותי איתורים יכולים לתת לנו? מידע רב - פעמים רבות הם מסוגלים לאתר את האיש ולתת לנו ממש כתובת מדויקת. חשוב לציין שמדובר בתהליך, שכן במקרים רבים צריך לבצע איתורים בחו"ל - ואז בתחילה שירותי איתורים מתמקדים בחיפוש אחר המדינה בה אותו אדם מסתתר, ובהמשך שירותי איתורים יכולים למסור לנו את המיקום המדויק.

לא משנה אם אתם צריכים איתורים של אזרח זר מולו עבדתם, או מול אזרח ישראלי שברח לחו"ל - חברות איתורים יעזרו לכם לא רק באיתור, אלא גם בהעמדתו לדין. למה הכוונה? פעמים רבות אם ביצענו עסקים בארץ זרה, האדם נעלם, ובאמצעות שירותי איתורים הצלחנו למצוא אותו - המדינה הזרה צריכה להעמיד אותו לדין, אם העבירה בוצעה בשטחה. שירותי איתורים יוכלו לעזור לכם בתהליך זה, ולקשר אתכם עם גורמים משפטיים שיוכלו לעזור לכם.


השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים: