השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בהמסת שומן נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

מה זה המושג שריפת שומן

המושג "שריפת שומן" הינו מושג שבבסיסו אינו מדוייק, וזאת משום שתאי שומן שלנו אינם נשרפים ובטח לא נעלמים, מה שכן נשרף זו האנרגיה שבגוף שלנו. על מנת להבהיר את הנושא, תרשו לנו לתת הסבר קצר על אנטומיה. הגוף שלנו, לפחות בכל מה שנוגע לפעילות גופנית ולחיטוב הגוף מורכב מתאי שומן ורקמות שריר אשר חיות יחד, אחת ליד השנייה, ומידה מסויימת גם אחת על חשבון השנייה.

כמות תאי השומן שיש בגוף האדם הינה מוגבלת, וכשאדם עולה או יורד במשקל אין שינוי בכמות תאי השומן בגוף, אלה השינוי נעשה ברמת היקף התא השומני עצמו, כלומר כאשר אדם עולה במשקל, קוטר תאי השומן שלו גדל, וכשהוא מוריד מסה, הקוטר קטן. שילוב של פעילות גופנית במהלך נסיון להקטין מסת גוף יסיע להפעיל את השרירים, כאשר היתרון המשמעותי של פעילות גופנית טמון בכך שהשריר ממשיך לעבוד גם כאשר הגוף נמצא במצב מנוחה. פעולת השריר היא זו ששורפת אנרגיה. בזמן שהשריר עובד הוא למעשה מתחזק ומתנפח, תהליך אשר מקטין את ההיקפים של הגוף. במהלך פעילות השריר, עולה מסת השריר, ומאחר ושריר שוקל יותר משומן, הרי שלכאורה עלול להיווצר מצב בו אין ירידה במשקל, ולעיתים אף תהיה עלייה במסת הגוף. בפועל, כאשר עוסקים בפעילות גופנית ומנסים להצר היקפים מוטב לא לבדוק את המשקל, אם כי לבדוק היקפים ואחוז שומן בגוף.

שיטות לשריפת שומן

משהבהרנו כי שריפת שומן היא לא ההגדרה המדוייקת להקטנת תאי השומן והגדלת שירפת האנרגיה, ניתן כעת להציג את השיטות הנפוצות לטובת שריפת שומן... אנרגיה.

כמתואר בתחילת המאמר, שריפת שומן ניתן לעשות באמצעות פעילות גופנית, אמנם מדובר על תהליך אשר יראה תוצאות רק לאחר פרק זמן מסויים, הרי שמדובר על התהליך הטבעי והטוב ביותר. עם זאת, ישנם מקרים קיצוניים בהם פעילות גופנית אינה מספיקה ולא מצליחה להביא את המתאמן לתוצאות הרצויות, במקרים כאלה ישנם כמה פתרונות. במידה ופעילות גופנית, בשילוב עם תזונה מאוזנת ומותאמת במיוחד לטובת שריפת שומן אינה מספיקה, הרי שישנה קשת רחבה של טיפולים קוסמטיים שונים אשר מסייעים בהצרת היקפים, השטחת צלוליטיס ושריפת שומן. חלקם של הטיפולים הללו הינם פולשניים וחלקם שיטחיים למדי, כאשר ההתאמה של הטיפולים השונים תעשה על ידי המטפל, לאחר אבחון מצבו הבריאותי של המטופל והתאמת הפתרון בהתאם לצורך הפרטי שלו.