השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בהלוואות נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
פיננסים


מאמרים נוספים בתחום

אפשרויות הלוואות לעסקים

עסק חייב תזרים מזומנים, ועל מנת להקים ולנהל עסק חשוב מאוד שיהיו בטחונות כספיים, מעבר להכנסות השוטפות של העסק, לפחות בשלבים הראשונים של הקמתו. אם אתם מעוניינים להקים עסק כל שהוא, או שיש בבעלותכם עסק קיים ואתם זקוקים לסיוע כספי לצורך התאוששות ממשבר או לטובת התרחבות, הרי שהפתרון המושלם בשבילכם הוא הלוואות לעסקים. נכון, תוכלו לפנות גם למשקיעים פרטיים ולגייס הון באופן עצמאי, עם זאת, ככלל, משקיעים פרטיים יצפו לקבלת אחוזים בחברה כנגד ההשקעה שלהם.

הבנק, או גופים אשר הוקמו בדיוק למטרות סיוע לעסקים, לעומת זאת, לא יקחו נתח מהעסק שלכם תמורת הלוואת לעסקים ויאפשרו לכם להמשיך לנהל את העסק שלכם על פי החזון אותו הגדרת מראש.

אפשרויות הלוואות לעסקים

אם אתם מחפשים הלוואות לעסקים הרי שתתפלאו לגלות כי ישנם מקורות רבים אשר יסיעו לכם לקבל מימון עבור העסק שלכם. בין הגופים המממנים השונים ניתן למצוא את הבנק, גופים חוץ בנקאיים, מוסדות ממשלתיים, עמותות וקרנות שונות.

הבנק, מעמיד תנאים די מחמירים לטובת קבלת הלוואה, וזאת משום שמדובר במוסד מסורתי וקפדני, הוא גם לא ממהר להעניק הלוואות לעסקים בהיקפים גדולים, יחד עם זאת, הוא מספק הלוואות בריביות גמישות יחסית. למרות שהנטייה הטבעית שלנו היא לפנות אל הבנק לטובת קבלת הלוואות לעסקים, הרי שלמעשה ישנם מקורות רבים אשר עדיפים בצורה ניכרת על פני הבנק.

גופים חוץ בנקאיים הם אולי עוד פחות עדיפים מהבנקים, וזאת משום שלמרות שאלה מעניקים הלוואות לעסקים בהיקפים גבוהים למדי, הרי שגם הריביות אותן הם גובים כנגד ההלוואה הן גבוהות למדיי, כך שלמעשה מדובר על פתרון שבסופו של דבר יעלה לכם ביוקר.

אפשרות נוספת לקבלת הלוואות לעסקים היא באמצעות קרנות שונות אשר הוקמו במיוחד למטרה זו- הענקת סיוע והלוואות לעסקים למטרות שונות. קרנות כאלה, לדוגמאת קרן שמש, קרן לפיתוח הנגב וקרנות נוספות, מוענקות לבעלי עסקים או ליזמים אשר מעוניינים להקים עסקים בתנאים גמישים במיוחד, כאשר בעזרתם של יועצים פיננסיים שונים תוכלו להתמודד עם עמידה בדרישות ובתנאי הקדם אותם מעמידות הקרנות השונות לטובת קבלת הסיוע.

הלוואות לעסקים אשר מוענקים על ידי קרנות שונות מסובסדות לעיתים, באופן חלקי על ידי המדינה, אשר מביעה את השתתפותה בדרך זו. הלוואות לעסקים מוענקות בהיקפים די גבוהים, בהתאם להיקף הפעילות הנוכחית של בית העסק, כאשר הלוואות אלה יכולות להגיע לסכומים של מליוני שקלים במקרים מסוימים.


השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים: