השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בהלוואות נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
פיננסים


מאמרים נוספים בתחום

כל הסוגים של הלוואות חוץ בנקאיות

במיוחד בימים כמו היום, מי לא זקוק להלוואה, בין אם לצורך סגירת האוברדראפט, מימון הלימודים, רכישת אוטו, מימון הוצאות חתונה והרשימה עוד ארוכה. לאחר המשבר העולמי שפקד את העולם כולו הבנקים אינם ממהרים להעניק הלוואות כפי שהיה בעבר, יחד עם זאת, המחירים עולים, המשכורות נשארות באותו הגובה, ואנחנו, עלינו להמשיך להתקיים אף על פי כל זאת.

למרבה המזל ישנם מקורות נוספים בהם ניתן לקבל הלוואות שלא דרך הבנק, כאשר במקרים כאלה, בהם יש צורך למימון מיידי לטובת מטרה ספציפית או למטרות כלליות, ניתן לפנות אל הלוואות חוץ בנקאיות אותם מספקים גופים שונים.

הגופים השונים אשר מספקים הלוואות חוץ בנקאיות אלה הם, כשמם כן הם, גופים חוץ בנקאיים אשר אינם פועלים במסגרת הבנק, גופים אלה הם גופים כמו חברות האשראי וחברות הביטוח למיניהן.

הלוואות חוץ בנקאיות מוענקות ביתר קלות ממה שמעניקים הבנקים, ובכך הן הופכות למעשה לאטרקטיביות יותר. למעלה מכך, במקרים מסויימים גם תנאי ההחזר גמישים יותר, כך למשל ניתן לקחת הלוואות שאותן מתחיל הלווה להחזיר רק לאחר פרק זמן מסויים, ולא מייד עם נטילת ההלוואה. יחד עם זאת, מאחר והגוף החוץ בנקאי לוקח על עצמו מידת סיכון מסויימת, הוא מפצה על הסיכון בריבית גבוהה יותר אותה הוא גובה בגין הענקת ההלוואה.

סוגי הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואות חוץ בנקאיות מוענקות למטרות שונות, כאשר תוכלו למצוא הלוואות חוץ בנקאיות ייעודיות אשר מיועדות לטובת מטרות ספציפיות, כך למשל הלוואות למימון לימודים, הלוואות למימון רכב או חתונה וכיוצא בזה, כאשר בנוסף, תוכלו לקבל הלוואות כלליות אשר מוענקות ללא מטרה ספציפית.

גם התנאים בהם מוענקת ההלוואה, וכך גם גובה הריבית ופרק זמן להחזרה מושפעים באופן ישיר מסוג ההלוואה וכך גם מהמטרה לשמה היא נלקחת, כך למשל הלוואה למטרת מימון לימודים תינתן בתנאים נוחים יותר מהלוואה למטרות כלליות. גם הלוואות ייעודיות, כמו למשל הלוואה ללימודים נחלקת לתת סוגים, כאשר בעוד שישנן הלוואות אשר מיועדות לטובת מימון שכר הלימוד, ישנן גם הלוואת אשר מיועדות לטובת מימון מחייה במהלך הלימודים. גם בין שני סוגי הלוואות אלה יש הבדלים, הן מבחינת התנאים, הן מבחינת הריבית אשר נגבית על ההלוואה וכך גם תנאי ההחזר, כאשר בעוד שתשלומי ההחזר בגין הלוואה אשר מוענקת לטובת מימון שכר הלימוד יכולים להידחות לסיום הלימודים, הרי שהלוואה למימון המחייה תתבקש להיות מוחזרת כבר מההתחלה.


השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים: