השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בחוקר פרטי נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
בעלי מקצוע


מאמרים נוספים בתחום

כיצד נזהה מהן הטרדות טלפוניות

רבים מאיתנו עוברים הטרדות מסוגים שונים במהלך החיים שלנו, חלקן מאיימות יותר, חלקן פחות, בחלקן אנו יודעים לזהות את המקור וחלקן חסויות לחלוטין. אחד מאופני ההטרדות הנפוציום יותר אלה הן הטרדות טלפוניות, אשר מעבר לעובדת היותן מטרידות למדיי, הן עלולות להוות איום משמעותי לביטחונינו.

כיצד נזהה הטרדות טלפוניות שעוברות את גבול הסביר?

בגלל היותן נפוצות כל כך, הטרדות טלפוניות יכולות לבוא לידי ביטוי גם בכמה שיחות בודדות שהתרחשו במהלך הלילה, או שיחות עוקבות במהלך היום בהן לא מדברים מהצד השני או לחלופין משמיעים איומים או התבטאויות לא לגיטימיות, עם זאת, לא על כל שיחה נרוץ למשטרה או לחברת חקירות פרטיות. אם אתם סובלים מהטרדות טלפוניות בשעות שונות של היום, בין אם מדברים איתכם מהקו השני, ובין אם יש שתיקה, אך השיחות חוזרות ונישנות- יש מה לעשות עם זה, ואין צורך לסבול את ההצקה המטרידה הזאת.

לפני שאתם פונים למשטרה ישנם כמה דברים שתוכלו לעשות באופן עצמאי, כך שיהיה דבר מה מוצק להגיע איתו אל המשטרה, על מנת לסייע להם לזרז ולייעל את התהליך .

מה עושים עם הטרדות טלפוניות?

אם קיבלתם שיחות ממספר חסום באישון הלילה, אם אתם מקבלים שיחות ונשמעים בהם דיברי איבה, אימה או התבטאויות בלתי הולמות, או לחלופין מקבלים שיחות נשנות בהן נשמעת שתיקה מהצד השני - תוכלו לעשות דבר מה בנידון. שכירת שירותיהם של חברת חקירה פרטית תסייע לכם לחשוף את פרטיו של המטריד באמצעות צו בית משפט אותו תדאג חברת החקירות הפרטית לקבל עבורכם. באמצעות צו בית המשפט ניתן יהיה לחשוף את מספר הטלפון ממנו מתבצעות שיחות הטלפון המטרידות, כאשר בהמשך ניתן יהיה לחשוף את פרטיו המלאים של המטריד.

בשלב הבא, לאחר חשיפת הפרטים של המטריד ניתן לפנות אליו ולקבל את גרסתו לדבר העבירה, ובכך למעשה לקבל ממנו תגובה ראשונית, אשר תשמש אתכם בבית המשפט או במהלך החקירה המשטרתית, כאשר עניין הפנייה נתון לשיקול דעתכם תוך ייעוץ עם אנשי מקצוע.

עם נתונים אלה תוכלו לגשת למשטרה ולהציג ראיות מוחשיות איתן המשטרה תוכלו לעבוד, ולמעלה מכך, ראיות אשר תאלצנה את המשטרה לפעול באופן מיידי, כך שלא תאלצו להמתין ולהיות תחת חסדי המערכת הסבוכה והאיטית של המשטרה.

חשוב להבין כי כל מידע נוסף אותו תוכלו לקבל אודות המטריד שלכם יקדם את החקירה המשטרתית באופן משמעותי, שכן, תהליכים מסוג זה נוטים להתפרש על פני זמן רב, ועיינינו הוא לטפל בבעיות מסוג זה תוך הזמן הקצר ביותר.


השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים: