השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בחוקר פרטי נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
בעלי מקצוע


מאמרים נוספים בתחום

חקירות כלליות מסוגים שונים

ישנם מצבים רבים בהם יש צורך לאדם פרטי בשירותי חקירות כלליות מסוגים שונים, ישנם מצבים בהם המשטרה לא יכולה לבוא לעזר, ובמקרים אחרים, התיק פשוט יצטרף על ערימת תיקים גבוהה ומוצפת בה למשטרה אין זמן או יכולת לטפל בתהליך קצר. עם זאת, במקרים רבים לאלמנט הזמן יש חשיבות גבוהה בפתרון הבעיה, ולכן יש צורך בפתרון יעיל ומיידי.

בין המקרים השונים בהם יש צורך בחקירות כלליות ניתן למצוא מקרים של:

  • בגידות - מצבים בהם אחד מבני הזוג סבור כי בן הזוג שלו בוגד בו, והוא מעוניין לחשוף את הבגידה, בין אם למטרות פרטיות ובין אם כ- ראיות לבית המשפט לטובת תהליך גירושין. במקרים של בגידות, המשטרה לא תוכל לסייע, עם זאת, מחלקות חקירות כלליות במשרד חקירות פרטי יוכל לסייע, לעקוב, לחשוף ולתעד את המעשים כך שלמזמין החקירה תהיינה הוכחות מוצקות על דבר המעשה.
  • חובות - גם בתחום הפיננסי יש צורך לא אחת בשירותי חקירות כלליות, שכן ישנם מקרים רבים בהם החייב מצהיר כי אין באפשרותו לעמוד בהחזרי חוב מסויים, כשבפועל המצב כלל אינו כך, על מנת להוכיח ולקבל את המגיע לכם ניתן לשכור את שירותיו של משרד חקירות פרטי אשר יוכל לסייע ולהוכיח כי לחייב יש את היכולת והאמצעים, הוכחות אשר תשמשנה אתכם בלשכה להוצאה לפועל ובבית המשפט.
  • הטרדות טלפוניות - אחת התופעות היותר נפוצות בשנים האחרונות היא תופעת הטרדות טלפוניות במסגרתן אנשים רבים סובלים משיחות טלפון חוזרות ונישנות בהן נאמרים דברים שונים או נשמעת רק שתיקה, כאשר שיחות אלה נעשות ממספרים חסומים, באופן תדיר, ולעתים אף באישון הלילה. לעיתים הטרדות טלפוניות מלוות באיומים, ולעיתים מדובר רק על הטרדות מילוליות מסוגים שונים. העניין הוא שפנייה למשטרה עם טענות כאלה תותיר אתכם בזמן רב של המתנה, שכן כוחות המשטרה מוצפים בפניות מסוג זה, ואין להם מספיק זמן, כח אדם ומשאבים על מנת לטפל בכל הפניות הללו. פניה אל משרד חקיות כלליות תוכל לסייע לכם לגלות מהו המספר שממנו מחייגים אליכם ומבצעים את ההטרדות הטלפוניות, ובאמצעות המספר ניתן יהיה לחשוף את פרטיו של המטריד, לרבות שמו, כתובת מגוריו ועוד. בסיוע של המידע אותו תוכלו לדלות באמצעות משרד חקירות פרטיות תוכלו לבנות תיק מוצק עבור משטרת ישראל ובכך לזרז את החקירה באופן משמעותי, דבר אשר יפעל לטבתכם ויזרז את תהליך פתרון הבעיה.

השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים: