השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בקורס פדיקור מניקור רפואי נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
לימודים


מאמרים נוספים בתחום

כל מה שרציתן לדעת על קורס מניקור

קורס מניקור מיועד למעוניינים ללמוד את כל נושא טיפוח הציפורניים באופן מעמיק, על מנת לרכוש את ההכשרה הנדרשת לטפל ולטפח ציפורניים בכוחות עצמן. בזכות קורס מניקור רוכשים בוגריו מקצוע נעים לחיים, המשלב עבודה עם אנשים, יכולת יצירתית ועיצוב, כמו גם הכנסה נאה ושעות עבודה נוחות אותן קובעת אשת המקצוע לעצמה.

במהלך קורס מניקור נחשפים הסטודנטים לכל הקשור בתורת טיפוח הציפורניים – בעיות רפואיות בציפורניים וכיצד מתגברים עליהן, התמודדות עם ציפורן חודרנית, יבלות, פגיעות בציפורניים, עיצוב יצירתי (מריחת לק וקישוטים), חיטוי וכללי היגיינה, עיסוי כף היד והרגל ועוד. קורס מניקור כולל כמובן חלק תיאורטי, אולם לא פחות חשוב מכך – חלק מעשי, במסגרתו יכולים הסטודנטים ליישם את החומר הנלמד, לעבוד עם לקוחות ולהתנסות בסוג העבודה המצפה להם עם סיום לימודיהם. במהלך קורס מניקור מקבל כל סטודנט ערכת עבודה אישית איתה יוכל לעבוד במהלך לימודיו, ובאמצעותה להכיר את הכלים השונים העומדים לרשותו כמקצוען בתחום הטיפול בציפורניים.

פרטים נוספים אודות קורס מניקור

  1. קורס מניקור מתאים מאוד לאוהבי האסתטיקה והעיצוב, המבקשים ללמוד מקצוע מכניס בו ישולבו יכולותיהם הגבוהות בתחום זה.
  2. במהלך הקורס נחשפים הסטודנטים לתכנים עיצוביים ורפואיים הקשורים בציפורני הידיים והרגליים, זאת על מנת שיוכלו לספק ללקוחותיהם פתרון מלא לבעיות המתעוררות.
  3. קורס מניקור נמשך בדרך כלל כשלושה חודשים.
  4. בסיומו של קורס מניקור זוכים הבוגרים לתעודת עוסק מורשה של משרד התמ"ת באמצעותה יכולים לעבוד באופן מיידי.
  5. מרבית המכונים המציעים קורס מניקור מאפשרים את הלימודים על חשבון הפיקדון לחיילים משוחררים, מה שמשחרר כמובן את הלומדים מתשלום שכר הלימוד.

מהן האפשרויות העומדות בפני בוגרי קורס מניקור?

בסיום קורס מניקור יכולים בוגריו להשתלב באחת ממרפאות האסתטיקה, להתקבל לעבודה במגוון מכוני יופי ומספרות או לפתוח בדרך עצמאית חדשה ולהקים לעצמם קליניקה פרטית. ישנם בתי ספר המסייעים בהקמת קליניקה שכזו (אם באמצעות השכרת קליניקות או במתן ייעוץ לפיתוח עסקי).

רבים הם בוגרי קורס מניקור הבוחרים להמשיך את לימודיהם ולשלב במקצועם תחום טיפולי נוסף דוגמת קורס בניית ציפורניים, קורסי הסרת שיער, עיצוב גבות, איפור ועוד. באמצעות המשך הלימודים והרחבת תחומי ההתמקצעות יוכלו בוגרי קורס מניקור להעניק מגוון טיפולים ללקוחותיהם ולזכות בקהל מעריצים קבוע ותומך.