השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בחוקר פרטי נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
בעלי מקצוע


מאמרים נוספים בתחום

משרד חקירות הוא התשובה

עשו לכם, לקחו לכם? משרד חקירות הוא התשובה!

חושדים שבני הזוג שלכם בוגדים בכם? מבקשים למצוא שותף שנמלט עם הכסף? ואולי אתם מבקשים לאתר קרוב משפחה רחוק שעקבותיו אבדו או מנסים לעמוד על יכולתו הכלכלית של מישהו שאתם מבקשים לעשות איתו עסקים? משרד חקירות הוא הגוף המתאים ביותר לאיתור מידע מכל סוג, כך שאתם הלקוחות תוכלו לקבל אותו מסודר ומנותח – לעיניכם בלבד.

מתי נדרש לפנות אל משרד חקירות?

משרד חקירות מתאים בכל מקרה בו נדרש למצוא מידע וחומר בנושא דיסקרטי שאינו חשוף לכלל הציבור הרחב, או שעל מנת למוצאו נדרש להפריד את המוץ מן התבן ולזהות מבין שפע המידע דווקא את הנתונים הרלוונטיים ללקוח. כך למשל, מתאים משרד חקירות למקרי חשד באמינות של עובדים או שותפים עסקיים, לקבלת מידע בנושאי אישות ויחסים בין בני זוג, בנושאי איתור חייבים ומסירת מסמכים משפטיים, מעקבים, השתלת ציוד צילום או האזנה, חקירת אישות וחקירות ביטוח, חקירת נוער וחקירת מטפלים בקשישים, חקירות על רקע פלילי ועוד.

העבודה אל משרד חקירות מתאימה למי שמחפשים ראיות להליך משפטי, למי שמבקשים להימנע מפניה למשטרה, במקרים כאלה ואחרים ולמי שמבקשים לאסוף מידע בטרם ישקלו צעדיהם הבאים.

מיהם האנשים העובדים במסגרת משרד חקירות?

משרד חקירות מורשה מעסיק חוקרים פרטיים בעלי תעודה של משרד העבודה, המעידה על ההכשרה שקיבלו בתחום זה. לעיתים חוקרים פרטיים אלה הם בוגרי המשטרה, גופי המודיעין בצבא או גופים ביטחוניים אחרים במדינת ישראל, המבקשים לנצל את הכשרתם וניסיונם גם בשוק הפרטי, בזכותם הם מגיעים לתוצאות איכותיות – ובזמן קצר.

הדרכים לבחירת משרד חקירות מתאים

מחפשי משרד חקירות דרך דפי זהב או בכל דרך אחרת ימצאו שפע משרדים הטוענים לאיכות ומקצועיות ללא פשרות, אולם כיצד ידעו מיהו המשרד המתאים לדרישותיהם ? על מנת לפנות אל משרד חקירות, חשוב לוודא כי הוא בעל רישיון מתאים לעסוק בתחום זה. כדאי לפנות אל משרד חקירות המתמחה בתחום החקירות המבוקש (לדוגמא, חקירות כלכליות או חקירות מחוץ לגבולות מדינת ישראל).

לעיתים נדרש משרד חקירות להתמחות בחקירות מחשוב או בחקירת בני נוער. היתרון של פניה אל משרד חקירות היא בראש ובראשונה הניסיון והידע שצבר בתחום זה, כמו גם העבודה עם אנשי קשר מתאימים היכולים לספק אל משרד חקירות את כל המידע הנדרש – במהירות וביעילות.

על מנת לבחור משרד חקירות כדאי להיפגש עם מספר חוקרים במספר משרדים, זאת על מנת להציג בפניהם את פרטי המקרה הנדרש לחקירה ולשמוע את דעתם אודות האפשרויות העומדות בפניהם, כיצד יבצעו את החקירה, מהו משך החקירה המוערך ומהו המחיר שיגבו עבורה. מדובר כמובן בהערכות בלבד, אולם אלה יאפשרו ללקוח להבין את הצפוי לו באופן כללי. בנוסף, באמצעות שיחות אלה יבדוק הלקוח את הכימיה שלו עם החוקר שמולו, שגם היא חשובה להצלחת החקירה ולסיומה על הצד הטוב ביותר.


השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים: