השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בחוקר פרטי נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
בעלי מקצוע


מאמרים נוספים בתחום

שירותיו של חוקר פרטי

תחומי העיסוק של חוקר פרטי – מה הוא בעצם עושה?

עבודתו של חוקר פרטי היא מגוונת מאוד – עיקוב ובילוש, עבודה בכיסוי ואיתור נכסים, הגנה ביטחונית ואיסוף מידע, צילום והאזנה בסתר – כל אלה דרושים להתמחות והתנסות ממושכים בטרם יוכל אדם לעסוק במקצוע זה, כמו גם לתושייה, יצירתיות ונכונות לעבודה מאומצת.

מהי בעצם עבודתו של חוקר פרטי?

עבודתו של חוקר פרטי מתמקדת באיסוף המידע הרב ביותר, המבוסס על ראיות מוצקות בשטח על פי בקשתו של הלקוח, זאת במטרה לפתור מחלוקות, לספק הוכחות ולאתר מידע. חוקר פרטי יכול לבחור לעבוד עם עורכי דין וחברות ביטוח, לקוחות פרטיים או חברות – כל אחד מאלה יספק לו תחומי עיסוק שונים ויאפשר לו להתמחות באספקטים שונים של התחום. אין ספק, כי חוקר פרטי נדרש להיות בעל יכולת משחק, אומץ ונחישות, ביטחון עצמי וחשיבה מהירה, בעיקר במידה ונדרש לעבוד בכיסוי.

במרבית המקרים נעזר חוקר פרטי בעזרים טכנולוגיים רבים, המאפשרים לו להשיג את המידע הדרוש לו וללקוחותיו דוגמת מצלמות ומכשירי האזנה מוסתרים, גישה למאגרי מידע ממוחשבים, מבחר אמצעי התחפשות, רישיון נהיגה למבחר כלי רכב (מכונית, אופנוע או משאית), וכן נכונות להמשיך ולעקוב אחר ההתפתחויות הטכנולוגיות בכל התחומים.

דוגמאות לעבודתו של חוקר פרטי

  1. בעל עסק חושד כי עובדיו מזייפים את שעות עבודתם ומחתימים את שעון הנוכחות האחד בעבור השני. היות והוא אינו רוצה לערב את המשטרה בטרם תהיינה לו הוכחות מוצקות, הרי שבאמצעות חוקר פרטי יוכל להתקין מצלמות נסתרות באזור שעון הנוכחות, ואף לקיים מעקבים אחר שעות הכניסה והיציאה של העובדים מתחומי העסק.
  2. זוג הורים לתינוק משאירים את ילדם בפעם הראשונה עם מטפלת, ומבקשים ללמוד אודות יחסה אליו מהרגע שהם יוצאים מהבית. לשם כך יוכל להתקין חוקר פרטי אמצעי צילום והאזנה בדירה.
  3. אדם מעוניין להקים חברה ומחפש לצורך כך שותפים. בטרם יחתום על הסכם שותפות כזה או אחר, חשוב לו לעמוד על יכולתו הפיננסית האמיתית של שותף פוטנציאלי כזה או אחר. האומנם הוא מי שהוא אומר שהוא? האומנם יכול לעמוד בהתחייבויות הכלכליות שהוא לוקח על עצמו כשותף או שמא מדובר בנוכל? זהו בדיוק תפקידו של חוקר פרטי - לבנות תיק כלכלי מקיף של אדם, לאתר את כל נכסיו, עסקים קודמים בהם היה מעורב, אפילו תלושי משכורת קודמים ומצבו בבנק.
  4. נושה מחפש אדם החייב לו כספים רבים, אולם בהוצאה לפועל טוענים כי אין אפשרות לאתרו. באמצעות חוקר פרטי יוכל הנושה לדעת היכן בדיוק מצוי החייב (האם הוא מסתתר אצל קרוב משפחה, למשל) ולהפנות את אנשי ההוצאה לפועל בדיוק לנקודה זו.
  5. וכמובן, האלמנטארי מכל – כמעט כל חוקר פרטי מתמחה גם בתחום האישות, זאת במטרה לעקוב אחר גברים ונשים שבני זוגם חושדים בנאמנותם.

השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים: