השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בחוקר פרטי נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
בעלי מקצוע


מאמרים נוספים בתחום

איך בוחרים משרד חקירות פרטי?

איך בוחרים משרד חקירות פרטי?

אם אתם נדרשים להשגת מידע בדיסקרטיות, לאיתור אדם או נכס, לאיסוף נתונים אודות יכולותיו הפיננסיות של אדם, לבדיקת נאמנותו של בן הזוג, למעקב אחר מטפלת או אחר אחד העובדים – הרי שאתם נדרשים למצוא משרד חקירות פרטי. אולם כיצד תוכלו לעשות כן? כיצד תאתרו משרד חקירות פרטי מבין שפע המשרדים הזמינים וכיצד תוכלו לסמוך על אנשיו באופן מלא?

כל העצות לבחירת משרד חקירות פרטי

החיפוש אחר משרד חקירות פרטי נדרש להוביל אתכם בסופו של דבר אל המשרד המתאים ביותר לדרישותיכם, לאמונותיכם ולאספקט החקירה לו אתם נדרשים. כך לדוגמא, אם אתם מבקשים לבדוק האם המחשב האישי שלכם נפרץ ונגנב ממנו מידע, הרי שכדאי לבחור משרד חקירות פרטי מומחה בתחום המחשוב, התמחות שלא ניתן למצוא בכל משרד. על מנת להתרשם מתחומי העיסוק של כל משרד חקירות פרטי ניתן להיכנס בדרך כלל אל אתר האינטרנט שלו, על מנת להבין במה מתמחה ומהו הניסיון הרלוונטי שצבר בכל תחום.

בעת הפגישה הראשונית עם החוקר הפרטי יהיה עליכם להתרשם מהרזומה והניסיון המקצועי שצבר. לעיתים עדיף לבחור משרד חקירות פרטי שאנשיו הם בוגרי המשטרה או בוגרי שירותי הביטחון, מה שבוודאי הקנה להם ניסיון רב במעקבים, חקירת חשודים, איתור מידע, עבודה בכיסוי ועוד. נכון, לעיתים משרד חקירות פרטי שכזה יגבה סכום גבוה יותר בעד שירותיו, אולם הניסיון מראה כי במרבית המקרים העלות הגבוהה יותר בהחלט תשתלם.

מה לגבי העלויות של משרד חקירות פרטי?

חשוב להבין, כי הבחירה לעבוד עם משרד חקירות פרטי אינה עניין זול וכי מרבית משרדי החקירות גובים כ-50-150 דולר לשעת עבודה של חוקר, סכום שעליו יש להוסיף הוצאות דלק, נסיעות לחו"ל (אם נדרשות במהלך החקירה) ועוד. לעיתים, כאשר מדובר בחקירה לצורך ספציפי וממוקד (דוגמת איתור כתובת), הרי שהתשלום בעבורה יהיה קבוע ולא יהיה תלוי בשעות העבודה של החוקר. בתחום החקירות הפרטיות, יש לזכור כי "זול הוא יקר", וכי על אף שיתכן ותקבלו הצעת מחיר של משרד חקירות פרטי שתהיה נמוכה בצורה משמעותית, הרי שניתן לבדוק היטב במה מדובר, על מנת לוודא כי תקבלו את השירות והתוצרים שאתם מצפים להם. יש לזכור, כי עבודה עם משרד חקירות פרטי אינה דבר של מה בכך שתעשו לעיתים קרובות, לפיכך שווה בדרך כלל לשלם מעט יותר לחוקר בעל ניסיון ומומחיות רלוונטית.

בדקו היטב כי משרד חקירות פרטי הוא בעל רישיון מתאים (כמו גם חוקריו)

טרם שתבחרו משרד חקירות פרטי כזה או אחר, חשוב ביותר לבדוק היטב כי בעל המשרד וחוקריו הם כולם בעלי רישיון חוקרים עדכני ותקף, וכי במהלך החקירה אין הם מתכוונים לעבור על החוק או לכופף אותו (לדוגמא, בכל הקשור להאזנות סתר). כדאי לזכור, כי מטרתכם בסופו של דבר במרבית המקרים היא להשתמש בתוצרי החקירה כראיות בבית המשפט ולשם כך אלה נדרשים להיות כשרים וראויים.


השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים: