השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בהשקעות נדל"ן בחו"ל נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
ארה"ב וקנדה
גרמניה ומערב אירופה
מזרח אירופה
איזורים נוספים
באילו איזורים בעולם הייתי מעוניין לקבל הצעות להשקעה בחו"ל?
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
דיור


מאמרים נוספים בתחום

הזדמנויות נדלן ברומניה

הכלכלה הישראלית היא חזקה במיוחד, למעשה מדובר על אחת הכלכלות החזקות ביותר בעולם, דבר אשר מטבע הדברים מוביל לקיומם של אנשים רבים עם ממון אותו הם מעוניינים להשקיע בנכסים מניבים, בבניה ונדלן, בפיתוח תשתיות ומרכזים מסחריים. משקיעים רבים ממדינת ישראל התחילו, בשנים האחרונות לחפש הזדמנויות שונות בחו"ל, כאשר אחת מהמדינות האטרקטיביות ביותר להשקות זוהי גרמניה, ובמיוחד נדלן בגרמניה.

הזדמנויות נדלן ברומניה

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של הזדמנויות נדלן בגרמניה, כאשר מעבר להזדמנויות השונות אשר פתוחות עבור המשקיעים הישראלים, הרי שישנם גם פתרונות מימון משתלמים במיוחד, הקלות במס וקטליזטורים שונים אותם מעמידה המדינה עבור משקיעים זרים אשר מגיעים לפתח את גרמניה.

בין הזדמנויות נדלן בגרמניה ניתן להשקיע בבניית בנייני מגורים, מבנים מסחריים, בנייני משרדים, בתי מלון, בתי חולים וניהול נכסים.

ניתן למצוא חברות שונות אשר מספקות שירותים עבור משקיעים ישראלים אשר מעוניינים לבצע השקעות נדלן בגרמניה, בין אם באמצעות בנייה, ניהול או השקעות, כאשר חברות אלה מספקות  מגוון רחב של שירותים שונים אשר מהווים תמיכה עבור המשקיעים השונים.

בין השירותים אותם מספקות חברות ניתן למצוא שירותים כמו:

  • מימון והלוואות לצורך הקמה, פיתוח והשקעות נדלן בגרמניה
  • סיוע באיתור הזדמנויות נדלן בגרמניה, כאשר חברות אלה מעסיקות אנליסטים ואנשי מחקר אשר כל עיסוקם הוא מציאת הזדמנויות שונות אותן ניתן למצוא בגרמניה וביתר מדינות אירופה.
  • ליווי בתהליך השקעות, פיתוח ויזמות, כאשר במהלך תהליך הליווי החברות מספקות את כל המידע הדרוש לצורך כניסה לשוק המדובר, כמו כן, החברות מספקות ליווי במהלך העבודה מול הגופים השונים, ברמת הבירוקרטיה והמיסוי.

יתרונות השקעות נדלן בגרמניה

גרמניה, כמו ישראל הינה בעלת כלכלה חזקה מאוד, ומדובר על אחת המדינות החזקות ביותר בעולם מבחינה כלכלית. מדובר על מדינה בעלת כושר הייצוא החזק ביותר בעולם המערבי, כאשר מעבר לכך, מדובר על מדינה בעלת אוכלוסיה רחבה ביותר, למעלה משמונים ושלושה מליון תושבים, אשר מיושבים על שטח של למעלה משלוש מאות וחמישים אלף קילומטרים ריבועיים. מחירי הנדלן בגרמניה אינם גבוהים באופן יחסי, ולמעשה הם נמוכים באופן משמעותי ממחירי נידלן במדינות אחרות אשר משתייכות אל העולם המערבי. המיקום הגיאוגרפי של גרמניה הופך אותה לאטרקטיבית עוד יותר, וזאת משום שהיא בעלת כמות הגבולות הגבוהה יותר ממדינות אירופה, וכמו כן, מהווה שער אל מדינות מזרח אירופה.