השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בלימודי תואר שני נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
לימודים


מאמרים נוספים בתחום

תכני לימוד בתואר שני בתקשורת

תואר שני בתקשורת הינו תואר אשר מיועד בדרך כלל עבור אנשים שסיומו תואר ראשון בתקשורת ורוצים להרחיב את הידיעות שלהם בתחום, או לחלופין מעונינים להמשיך בקריירה אקדמית. לימודי תואר שני בתקשורת עוסקים בתחום העברת מידע, מדיה וטכנולוגיות חדשות, מתוך מטרה להעמיק את הידע הקיים של הסטודנטים בתחום.

תנאי הקבלה עבור תואר שני בתקשורת עומדים על ממוצע של כ- שמונים ושתים עד שמונים וחמש של התואר הראשון ונקבעים בהתאם לביקוש הקיים לתואר על ידי הסטודנטים, וככלל יבקשו לבחון גם את עבודת הסמנריון אשר נעשה במסגרת התואר הראשון. ניתן למצוא כיום תואר שני בתקשורת עם או בלי טיזה, ובדרך כלל ילמדו אותו באחת מהאונברסיטאות השונות בארץ, כאשר ישנן גם מכללות שונות אשר מספקות מסלולי לימוד של תואר שני בתקשורת.

תואר שני בתקשורת מיועד לבוגרי תואר ראשון בתקשורת, כאשר במידה וישנם אנשים אשר מעוניינים להשלים תואר שני בתקשורת ואינם מגיעים מהתחום, יאלצו לעבור תוכנית השלמות על מנת להתקבל ללימודים.

תכני לימוד של תואר שני בתקשורת

במסגרת תואר שני בתקשורת ילמדו הסטודנטים תכנים שונים אשר רלוונטיים למסלול הנבחר, כאשר בין תכני הלימוד השונים ניתן למצוא קורסים כמו תקשורת המונים, תקשורת לשון חברה ותרבות, הסטוריה של אמצעי התקשורת, מידע וטכנולוגיה וכן הלאה. מסלול הלימודים של תואר שני בתקשורת אורך שנה וחצי, כלומר שלושה סמסטרים ויכול להוות מקפצה ישירה ללימודי הדוקטורט עבור מי שמעוניין להמשיך לעשות מחקר בתום.

עבור המועמדים ישנה אפשרות לבחור בין תואר שני עם טיזה ותואר שני בלי טיזה. תנאי הקבלה ללימודי תואר שני בתקשורת מתייחסים אל הציון הסופי של התואר הראשון, כאשר במקרים רבים יבקשו לראות גם את עבודת הסמנריון של התואר הראשון, בנוסף, יתבקש המועמד להציג מסמך כוונות בן כ- חמש מאות מילים בהם הוא מסביר מדוע הוא מעוניין להתקבל ללימודי תואר שני בתקשורת.

אפשרויות תעסוקה עבור בוגרי תואר שני בתקשורת

אנשים אשר סיימו תואר שני בתקשורת יוכלו להמשיך ללימודי דוקטורט בארץ או בחו"ל ולעשות מחקר בתחום ולהרצות במסגרת הקמפוס, כאשר בנוסף, יוכלו להבוגרים להשתלב בתעשייה בתחום המדיה, בתחום של תקשורת פוליטית, דוברות או תחומים משיקים.