השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים במה ללמוד - ייעוץ אישי נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
לימודים


מאמרים נוספים בתחום

מסלולי לימוד תואר בהנדסה

תואר בהנדסה הוא אחד מהתארים הנחשקים ביותר כיום, ועל כן, גם תנאי הקבלה ללימודים הם גבוהים למדי, כאשר דרישות הקבלה עומדים על ציונים של כ- שש מאות וחמישים במבחן הפסיכומטרי ולמעלה מתשעים וחמש בבחינת הבגרות, יחד עם זאת, ניתן למצוא מוסדות לימוד שונים אשר מעמידים לרשות המועמדים שלהם מסלולי מכינות שונות אשר מקלות על סטודנטים אשר מעוניינים להשלים תואר בהנדסה ואינם עומדים בדרישות הקבלה ללימודים. בסיום תואר בהנדסה, אשר אורך ארבע שנות לימוד יקבל הבוגר תעודת B.S.c אשר תסמיך אותו לעבוד בשוק כמהנדס. בוגרי תואר בהנדסה יוכלו להשתלב במגוון התעשיות השונות בארץ ובחו"ל, ביניהן תעשיית ההי- טק, לוו- טק, תעשיית הרפואה והפרמאצבטיקה, בניין, תעשיית הביטחון ובתחום המחקר.

מסלולי לימוד תואר בהנדסה

תואר בהנדסה מתייחס למגוון רחב מאוד של מסלולים שונים, כאשר עבור מי שמתעניין בלימודי תואר בהנדסה עומדות אפשרויות של לימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, לימודי הנדסת תעשייה וניהול, לימודי הנדסת בניין, הנדסת מים, הנדסת מזון והרשימה עוד ארוכה. ככלל, בשנה הראשונה הסטודנטים ילמדו תכנים די דומים אשר מורכבים מקורסים במתמטיקה, פיזיקה, כימייה ועוד, כאשר בשנה השנייה יתחילו הסטודנטים להתמקד בקורסים הרלוונטיים למסלול הלימוד אותו הם בחרו. תואר בהנדסה אשר מורכב מארבע שנות לימוד יכלול גם שנת לימודים אשר תהיה מוקדשת להשלמת פרוייקט גמר אשר יאפשר לסטודנטים לקבל מושג על
ההתנהלות המעשית בשטח.

תואר בהנדסה הוא אחד התארים הקשים ביותר וזאת משום שהוא מורכב ברובו מתכנים רילאיים שונים, יחד עם זאת, בוגרי תואר בהנדסה נהנים מביקוש רב בשוק העבודה, כמו גם בתנאי שכר והעסקה מהטובים ביותר במשק, דבר אשר בהחלט הופך את ההשקעה לכדאית במיוחד.
מבחינת שכר הלימוד, מרבית מסודות הלימוד גובים שכר לימוד אונברסיטאי אשר עומד על כ- שניים עשר אלף שקלים בשנה, כאשר לרשות הסטודנטים עומד מבחר עשיר ביותר של מלגות שונות למימון הלימודים.

היכן ניתן ללמוד תואר בהנדסה

תואר בהנדסה ניתן ללמוד באחת מהאונברסיטאות השונותב ארץ, לרבות אונברסיטת תל אביב, באר שבע, חיפה והטכניון, כאשר בנוסף, הסטודנטים יוכלו ללמוד גם באחת המכללות השונות כמו שנקר, HIT ועוד. במקרים רבים המכללות עדיפות על האונברסיטאות וזאת בזכות תנאי קבלה מקלים יותר, מסגרת לימודים פרו סטודנטיאלית, וכך גם מבחינת סיכויי קבלה לעבודה, וזאת משום שמכללות רובות עובדות באופן צמוד עם מעסיקים רבים אשר מגייסים בוגרים של המכללות הללו.