השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בתואר ראשון במדעי המחשב נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
לימודים


מאמרים נוספים בתחום

מידע חשוב על תואר במדעי המחשב

רוצה להבטיח את עתידך המקצועי ? לסיים את הלימודים ולפתוח את הקריירה שלך עם שכר התחלתי של חמש עשרה אלף שקלים ולהמשיך לעלות משם ? רוצה ליהנות מתנאי עבודה מצויינים, להיות מבוקש גם בארץ וכך גם בחו"ל ? אם כך, תואר במדעי המחשב זה בדיוק מה שאתה חייב לעשות.

תואר במדעי המחשב הינו תואר ריאלי אשר מספק לסטודנט כלים מעשיים לעבודה בשטח הכוללת פיתוח טכנולוגיות שונות, בניית מערכות מידע ומסדי נתונים, פיתוח אפליקציות ומתן שירותי תמיכה ואבטחת איכות. תואר במדעי המחשב הינו אחד התארים היוקרתיים ביותר, כאשר בוגרי תואר במדעי המחשב יכולים להשתלב בשוק העבודה הישראלי, וכך גם בשוק העבודה הגלובאלי ללא שום בעיה, כאשר בוגרי תואר במדעי המחשב יהנו מביקוש גבוה במיוחד, תנאי העסקה מצויינים ושכר גבוה מאוד.

מידע חשוב על תואר במדעי המחשב

תואר במדעי המחשב אורך שלוש שנות לימוד, כלומר שישה סמסטרים אשר אורכים שלושה עשר שבועות כל אחד, כאשר עבור אנשים אשר מעוניינים ללמוד הנדסת תוכנה, הרי שהתואר יארך ארבע שנות לימוד.

בסיום לימודי תואר במדעי המחשב תתקבל תעודת B.A אשר מסמיכה את הבוגר לעסוק בתפקידי תכנות שונים. כאשר במקרים רבים, בוגרי תואר במדעי המחשב מתחילים לנהל צוותים ועוברים לתפקידים ניהוליים מתפקידים מקצועיים.

במהלך לימודי תואר ראשון במדעי המחשב ילמדו הסטודנטים קורסים שונים מתחום המתמטיקה, פיזיקה ושפות תכנות שונות, במטרה לספק לסטודנטים כלים לבנות מערכות שונות אשר תבצענה פקודות שונות, כך למשל מערכות ניהול עובדים, אפליקציות, מערכות ניהול DB ועוד.

בוגרי תואר במדעי המחשב משתלבים במקומות עבודה שונים, החל מתעשיית ההי- טק, בנקים, תעשייה צבאית, רפואית ועוד. למעוניינים, עומדת האפשרות של המשך במסלול אקדמי באמצעות השלמת תואר שני במדעי המחשב, או לחלופין תואר במנהל עסקים אשר יספק פלטופורמה לתפקידי ניהול שונים אליהם יפנו הבוגרים במהלך הקריירה שלהם. כמובן שישנה גם האפשרות להמשיך לעבודת דוקטורט ולהתשלב בתחומי מחקר שונים.

את התואר במדעי המחשב ניתן ללמוד באחת המכללות או האונברסיטאות בארץ, כאשר במכללות תנאי הקבלה יהיו בדרך כלל גמישים יותר, וכך גם מהלך הלימודים הרגיל יהיה פרו סטודנטיאלי יותר. לאנשים עובדים ישנם פתרונות רבים, כאשר בין היתר ניתן למצוא מגוון רחב של תוכניות לימודי ערב אשר מתחשבות בלוח הזמנים הצפוף של אנשים עובדים.


השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים: