השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים במה ללמוד - ייעוץ אישי נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
לימודים


מאמרים נוספים בתחום

תואר בתקשורת- מה עומד לרשותכם?

תמיד רציתם להשפיע על דעת הקהל? חלמתם לעבוד בטלויזיה או ברדיו? עיתונאות זה תחום שמרתק אתכם ? אם כך, מה שעליכם לעשות הוא תואר בתקשורת. תואר בתקשורת אשר יוכל להכניס אתכם אל עולם התקשורת, בין אם להיות בצד המעשי שלו, ובין אם תרצו להשפיע על מוחות צעירים באמצעות האקדמיה.

תואר בתקשורת- מה עומד לרשותכם?

תואר בתקשורת תוכלו להשלים באחת מהאונברסיטאות הפועלות בארץ, וכך גם באחת המכללות כמו המכללה למנהל שבמשך שנים רבות החזיקה את המחלקה הטובה ביותר בכל הארץ ללימודי תואר בתקשורת, מכללת רייכמן אשר הקימו מחלקה לתקשורת לפני כמה שנים ובהחלט מעמידה תחרות הוגנת למסלול של המכללה למנהל, כך גם ניתן למצוא את מכללת ספיר אשר גובה שכר אונברסיטאי, להבדיל מהמכללות הפרטיות אשר הוזכרו קודם לכן, שגובות למעלה מעשרים אלף שקלים עבור שנת לימוד, מכללת עמק יזראל ועוד. עבור מי שרוצה ללמוד תואר בתקשורת יוכל לשלב את התואר עם מסלולים נוספים, כך למשל עם ניהול, עם תקשורת חזותית, עם תעודת הוראה וכיוצא בזה, כל מוסד לימודים מעמיד אפשרויות שונות למסלולים דו חוגיים עם תואר בתקשורת, ולכן חשוב מאוד לבחון תחילה את האפשרויות השונות אשר עומדות בפניכם. היתרון הבולט של לימודי תואר בתקשורת במכללות השונות, על פני האונברסיטה הוא בכך שבמרבית המקרים, המכללות השונות תעניקנה לכם אפשרות של לימודים מעשיים, כך שתוכלו להתנסות בהפקות של ממש באולפנים אמיתיים, שידור רדיו, הפקת קמפיינים פרסומיים ועוד, בעוד שבאונברסיטאות הלימודים יהיו בעיקר עיוניים, בהם תלמדו תיאוריות ומודלים שונים.

תחום התקשורת התמסד רק בכמה עשרות השנים האחרונות, ולכן במדינת ישראל התחום נמצא בצמיחה, ברמה האקדמית, מה שאומר שתנאי הקבלה ללימודים אינם מחמירים במיוחד, יחד עם זאת, אתם זוכים לקבל מקצוע נחשק ומבוקש ביותר.

בין תכני הלימודים השונים במסגרת תואר בתקשורת תוכלו לבחור מסלולי התמקצעות שונים אשר מורכבים מתקשורת פופולארית המתייחסת אל הטלויזיה, אינטרנט, עיתונות ופרסום, כאשר במרבית המקרים תוכלו לבחור ביות ממסלול אחד להתמחות בו. בנוסף לתכנים הללו, במהלך תואר בתקשורת תלמדו קורסים משפטיים שונים כמו דיני תקשורת, משפט באינטרנט ועוד, כך גם תלמדו קורסים שונים בפילוסופיה, ובמידה ותבחרו מסלול דו חוגי, תלמדו גם קורסים אשר יהיו רלוונטיים למסלול הנוסף בו בחרתם.

לבוגרי תואר בתקשורת עומדות אין סוף אפשרויות תעסוקה, וכך גם עומדת בפניהם האפשרות להמשך לימודים אקדמיים לתואר שני ואפילו לדוקטורט.