השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בתואר ראשון במשפטים נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
לימודים


מאמרים נוספים בתחום

היכן ניתן להשלים תואר במשפטים?

למי שרוצה לעסוק בעריכת דין, ייעוץ משפטי, ליווי בהנפקות ועם מערכת החוק- תואר במשפטים הוא ללא ספק הדבר הראשון שעליו להשלים. תואר במשפטים הוא תואר עם ביקוש רב, דבר אשר מוביל לביקוש גבוה גם בפרטקיטקה, ולכן חשוב מאוד להקפיד על מוסד לימודים יוקרתי עד כמה שניתן. בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה במסגרתה קמות יותר ויותר מכללות שונות, אשר מעניקות הזדמנות למועמדים אשר לא מתקבלים לאונבריסטה להלשים תואר במשפטים במכללה בתנאי קבלה מקלים יותר. הנקודה המעניינת היא שכיום ישנן מכללות אשר מלמדות בצורה טובה הרבה יותר מזו המלמדים באונברסיטאות ואת הדבר הזה ניתן לראות הן בזכות הביקוש ההולך וגדל של משרדי עורכי דין לבוגרי מכללות, וכך גם בהישגים המרשימים של בוגרי תואר במשפטים במבחני הלשכה.

היכן ניתן להשלים תואר במשפטים?

תואר במשפטים ניתן ללמוד באחת מהאונברסיטאות השונות בארץ, ביניהן אונברסיטת תל אביב, אוניברסיטת בר אילן, חיפה ובאר שבע, וכך גם ניתן ללמוד תואר במשפטים באחת המכללות השונות בינן מכללה למנהל, רייכמן, שערי משפט ועוד. שכר הלימוד האונברסיטאי עומד על כ- שניים עשר אלף שקלים עבור שנת לימוד, בעוד ששכר הלימוד במכללות הפרטיות מגיע לכמעט שלושים אלף שקלים עבור שנת לימוד.

תכני לימוד של תואר במשפטים

במהלך לימודי תואר במשפטים ילמד הסטודנט קורסים שונים הרלוונטיים למשפט ישראלי וכך גם למשפט בינלאומי, כאשר בין הקורסים השונים ילמד הסטודנט משפט עסקי, משפט אזרחי, דיני תקשורת ועוד. במהלך הלימודים עצמם כל הסטודנטים למדים את אותם התכנים בעוד שאת ההתמחות עצמה יעשו הבוגרים במהלך ההתמחות שלהם, כאשר בין ההתמחויות השונות ישנן התמחויות של משפט פלילי, אזרחי, תעבורה, מסחרי ועוד. כיום ניתן לשלב לימודי משפטים עם מסלולים נוספים, כך למשל משפטים עם כלכלה, משפטים וסוציולוגיה ועוד.

לקראת סיום תואר במשפטים יצטרך הסטודנט להתחיל לחפש מקום בו יוכל לעשות את ההתמחות שלו, כאשר ההתמחות אורכת פרק זמן של שנה אחת, כאשר במהלכה או בסיומה יצטרך הבוגר לעבור את מבחני לשכת עורכי הדין על מנת לקבל רשיון לעסוק בפרקטיקה.

עם סיום המסלול יוכלו הבוגרים לבחור את המשך הדרך המקצועית שלהם, כאשר עורך דין היום יכול להסתפק בתואר ראשון בלבד, יחד עם זאת, מי שירצה להרחיב את ידיעותיו או להמשיך בקריירה אקדמית יוכל לפנות ללימודי תואר שני במשפטים או במנהל עסקים ובכך למעשה להרחיב את הכישורים והיכולות שלו.


השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים: