השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים ביישור שיניים נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
בריאות


מאמרים נוספים בתחום

יישור שיניים בלייזר, יש דבר כזה?

יישור שיניים בלייזר הוא תהליך אשר כרגע אינו קיים- ועדיין לא פותחה שיטה שבמסגרתה ניתן לבצע תהליך יישור שיניים בלייזר, כפי שניתן לבצע ניתוחי עיניים, הסרת שיער או טיפולים קוסמטיים אחרים. יחד עם זאת, הרפואה המודרנית מציעה מגוון רחב של טיפול יישור שיניים שקופים אשר אינם עושים שימוש בטבעות המתכת המוכרות לנו, ולמעשה מעניקים אלטרנטיבה טובה במיוחד לצורך שעולה עבור יישור שיניים בלייזר. כדאי לציין שלמרות שאפשרות של יישור שיניים בלייזר, יכול שהייתה פותרת לנו את בעיית השיניים תוך פרק זמן קצר יותר מהטיפול המסורתי, ואכן פתרון כזה אינו קיים עדיין, אך החלופות אשר קיימות כיום בשוק נעשות באופן שכמעט ולא ניתן לראות אותו, ובכך, פרק זמן הטיפול אינו פוגע למעשה בשגרת חיי היום יום של המטופל.

חלופות שונות עבור יישור שיניים בלייזר

כאמור, מאחר ונכון להיום לא קיימת שיטה אשר מאפשרת לבצע יישור שיניים בלייזר, הרי שישנן שיטות שונות אשר מספקות את המענה לצורך לבצע תהליך יישור שינים באופן שלא יבלוט ולא יהיה חשוף או גלוי לאנשים אחרים. בין הפתרונות השונים ניתן למצוא מגוון רב של פתרונות אסטתיים וכמעט בלתי נראים.

פתרון אחד המהווה חלופה ליישור שיניים בלייזר זהו פתרון של טבעות שקופות, כאשר הטבעות השקופות מתשלבות על השיניים בדיוק כמו הגשר אותו אנו מכירים, אך להבדיל מטבעות המתכת המרכיבות את הגשר הסטנדרטי, הטבעות השקופות עשויות מסוג של סיליקון שקוף אשר כמעט ובלתי נראה על השיניים.

פתרון נוסף אשר מהווה קשתית שקופה, הקשתית השקופה היא מעין מעטפת שמתלבשת על כל הלסת, על בסיס מידותיו האישיות של המטופל, כאשר רופא השיניים עושה קודם כל איבחון לשיניים ולמצבו של המטופל, ולוקח מידות של השיניים שלו. לאחר לקיחת המידות, רופא השיניים ישלח את המידות הללו לחו"ל שם ייצרו את הקשתית, כאשר הקשתית מתלשבת על השיניים משך כל הטיפול.

עוד פתרון אשר מהווה חלופה לתהליך יישור שיניים בלייזר אלה הן הטבעות הפנימיות אשר מולבשות על החלק הפנימי של השיניים ומבצעות תהליך יישור שיניים אשר מתפרש לאורך זמן. פתרון זה מהווה פתרון שקוף לתהליך יישור שיניים, וזאת בזכות העובדה שלא ניתן לראות את הטבעות, והן למעשה מוסתרות משום שהן נמצאות בחלק הפנימי של השן.

חשוב להבהיר שכל שיטת יישור שיניים תותאם באופן אינדוידואלי למטופל, לאחר בדיקה קפדנית של רופא השיניים, בהתאם לצרכים ולמצבו של המטופל.