השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים ביישור שיניים נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
בריאות


מאמרים נוספים בתחום

פתרונות יישור שיניים שקוף

יישור שיניים שקוף זהו פתרון אשר נוצר במיוחד עבור אנשים אשר רוצים להסוות את המחזה הלא כל כך נעים של טבעות מתכת על השיניים. נכון להיות ישנם בשוק כמה פתרונות של יישור שיניים שקוף אשר מיועד בעיקר עבור אנשים מבוגרים, אשר מעוניינים למצוא פתרונות של יישור שיניים שקוף, כזה שניתן יהיה להסוות ושלא יהיה בולט לעין, אך יחד עם זאת, ניתן לראות כי גם ילדים ובני נוער רבים מעדיפים לבצע תהליך יישור שיניים שקוף ולוותר על טבעות המתכת.

בכל הנוגע לתהליכי יישור שיניים ישנם כמה דברים אשר חשוב מאוד להבין לפני שמתחילים את התהליך, כאשר ראשית- יישור שיניים זהו תהליך אשר מותאם לאנשים בכל הגילאים ולא רק עבור ילדים, יחד עם זאת, חשוב להבין שאצל מבוגרים, העצמות והמבנה כבר מחוזק ומעוצבלמדי, ועל כן, תהליך יישור שיניים אצל מבוגרים, ככלל, עלול להיות ארוך יותר במידה מסויימת ממה שהוא אורך אצל ילדים, אשר עצמותיהם עוד רכות וניתנות לתמרון באופן קל יותר.

פתרונות יישור שיניים שקוף

נכון להיום קיימים כמה פתרונות של יישור שיניים שקוף, כאשר לפתרונות אלה ישנם יתרונות וחסרונות שונים, כמו כן, פתרונות אלה אינם מתאימים לכל אחד, והם נעשים רק לאחר בדיקה קפדנית של רופא השינים ואישורו, שכן על השיניים להיות חזקות מספיק לתהליך יישור, כמו גם יש צורך לבצע אחבון ולקיחה של מידות.

בין הפתרונות השונים אשר קיימים עבור יישור שיניים שקוף ישנן כמה שיטות

  • טבעות שקופות - אחת החלופות המצויינות שיש כיום לצורך יישור שיניים שקוף אלה הן טבעות שקופות אשר באות להחליף את טבעות המתכת המוכרות לנו, טבעות אלה מתלבשות בצורה דומה לטבעות המתכת, ומאחר והן שקופות הן אינן קופצות לעין. התוצאה היא אותה תוצאה.
  • טבעות פנימיות - ישנן גשרים פנימיים אותם מלבישים על החלק הפנימי של השיניים ולכן הן אינן נראות כלל, לא בכל מצב פתרון זה מתאים, והוא נבחר בהתאם לטיפול הנדרש עבור השיניים.
  • פלטה שקופה - פתרון נוסף עבור יישור שיניים שקוף זוהי פלטה שקופה אשר מתלבשת על השיניים ומיישרת אותם, את הפלטה מייצרים בחו"ל, ולכן יש לקחת קודם מידות ולשלוח אותן לחו"ח על מנת שייצרו פלטה מותאמת אישית, על בסיס המידות שנלקחו.