השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים ביישור שיניים נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
בריאות


מאמרים נוספים בתחום

אודות יישור שיניים

יישור שינים הינו תהליך בעל חשיבות גבוהה ביותר, אשר נושאת עימה השלכות חיצוניות, אסטתיות, בריאותיות ונפשיות.  על אף מה שניתן היה לחשוב, הרי שתהליך יישור שיניים הינו תהליך אשר ניתן לעשותו בכל גיל, והוא אינו מוגבל רק לאנשים בגילאים צעירים בלבד.

ישנן שיטות שונות אשר מיועדות למטרות יישור שיניים, כאשר עבור המבוגרים אשר מעוניינים להמנע מחשיפה של הגשר המסורתי אשר כולל טבעות מתכת שמולבשות על השן, ישנם פתרונות חלופיים אשר מסיעים לעבור את תהליך יישור השיניים בהצלחה, ולמעלה מכך, בהסוואה מלאה, כך שניתן להמשיך לחייך ולדבר מבלי לחשוש מחשיפה של מתקן לא נראה למראה.

שיטות יישור שיניים

בין הטיפולים השונים אותם ניתן לבצע לצורך פעולת יישור שיניים ישנן שיטות שונות, כאשר ישנה השיטה הרגילה והמוכרת של הגשר, כלומר טבעות המתכת אותן מצמידים אל השיניים לפרק זמן של כמה שבועות- עד כמה חודשים, בהתאם כמובן למצב הפה. כמו כן, ישנן שיטות נוספות ליישור שיניים באמצעים שקופים, אלה, כאמור אמורים להתאים לאנשים מבוגרים אשר מעוניינים להמנע מטבעות המתכת. המסגרות השקופות מוכנות בהתאמה אישית, לאחר בדיקה שנעשתה על ידי רופא השיניים. שמצא הרופא את המטופל כמתאים לעבור את התהליך הוא יקח את מידות הפה של המטופל ויעביר אותן אל מעבדה בארצות הברית, זו תכין את המסגרת בהתאמה. למסגרת השקופה יש יתרונות משמעותיים מעבר לעובדה שהיא כמעט ואינה נראית. היא ניתנת להסרה ובכך למעשה מאפשרת ניקוי יסודי יותר של השיניים, כמו גם מקטינה את היווצרותם של כתמים שונים על השן.

שיטות נוספות לתהליך יישור שיניים אלה הן שיטות של פלטות פנימיות בתוך חלל הפה, גם פלטות אלה הן מוסוות ומתאימות לאנשים אשר מעוניינים להסוות את תהליך יישור השיניים שלהם. מעבר לכך ישנן עוד שיטות רבות וטובות.

בהגיעכם אל רופא השיניים שלכם, ובתום הבדיקה, הרופא יציע את השיטות השונות ויחשוף אתכם בפניהן, כמו כן, תוכלו להתעניין ולשאול האם קיימות שיטות נוספות אשר אינן נפוצות או מוכרות. את ההחלטה בדבר שיטת הטיפול הטובה ביותר עדיף שתקבלו יחד עם הרופא, כך שתוכלו להתאים את הטיפול הטוב ביותר, האסטתי ביותר וכזה שיתאים גם לכיס שלכם, הרי כידוע טיפולי שיניים הם אינם דבר זול.