השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בשאיבת שומן נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

הכל על שאיבת שומן מהירכיים

תהליך שאיבת שומן הינו תהליך אסטתי אשר הפך להיות נפוץ יותר ויותר בשנים האחרונות. בעידן המודרני בעולם המערבי ניתן לראות כי יש תופעה במסגרתה יותר ויותר אנשים מקפידים על המראה החיצוני שלהם ועל השמירה על המשקל שלהם, יחד עם זאת, על אף מה שנהוג לחשוב, שאיבת שומן מהירכיים, או מכל מקום אחר לצורך העניין היא אינה פרוצדורה אשר באה להחליף דיאטה או פעילות גופנית, מטרתה לסייע למעשה להפטר מכיסי שומן אשר נוצרו באיזור הירכיים והם אינם ניתנים להסרה בדרכים מסורתיות.

כל מה שרציתם לדעת על שאיבת שומן מהירכיים

בעוד שתהליך שאיבת שומן הינו תהליך אשר רלוונטי גם לנשים וגם לגברים, הרי שתהליך שאיבת שומן מהירכיים יבוצע בדרך כלל על נשים, וזאת משום שהשמנה באיזור הירכיים מאופיינת יותר אצל נשים. התהליך הינו די פשוט, ומגוון הסיכונים אשר קיימים בדבר הוא באמת נמוך ומועט, שכן תופעות הלוואי של שאיבת שומן מהירכיים כרוכות בשטף דם אשר עלול להיווצר כתוצאה מהתהליך. הגבלה נוספת של שאיבת שומן מהירכיים מגבילה למעשה את כמות הנוזל אותו יש לשאוב, שכן הכמות המקסימלית לשאיבת שומן מהירכיים, או מכל מקום אחר לצורך העיניין היא עד חמישה ליטרים- לכל היותר. ההגבלה הזו היא לא ברמת המלצה, אם כי ברמה הבריאותית, שכן שאיבה גדולה מזו עלולה להוביל להשלכות הרות אסון.

חשוב להבהיר שגם לאחר פרוצדורת שאיבת שומן מהירכיים יש להמשיך ולהקפיד על ביצוע פעילות גופנית, וכך גם שמירה על תזונה מאוזנת, וזאת משום ששאיבת שומן מהירכיים אינה מהוה תחליף לדיאטה.

שאיבת שומן היא פרוצדורה אשר אינה שמורה רק לירכיים בלבד, וניתן לבצע שאיבת שומן במקומות נוספים, כך למשל בבטן, בידיים, באיזור החזה וכן הלאה, כאשר אחד השימושים הנוספים של שאיבת שומן הוא לצורך הגדלת חזה טבעית באמצעות הזרקה של תאי השומן שנשאבו אל תוך רקמת השד, ובכך למעשה לחסוך את ניתוח השתלת שיתלי הסיליקון הידועים.

לפני שתכנסו לבצע את הפרוצדורה חשוב מאוד להשמע להנחיות הרופא המבצע אשר ידריך אתכם כיצד להתכונן לתהליך, כאשר בין היתר, תתבקשו להפסיק לעשן כשבועיים לפני התהליך, כמו כן תתבקשו לחדול מלצרוך וויטמינים ותוספי מזון וזאת על מנת להבטיח את הצלחתו של התהליך.