השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בשאיבת שומן נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

שאיבת שומן בבטן - דברים שחשוב לדעת

שאיבת שומן בבטן היא אחד התהליכים הנפוצים יותר, וזאת משום שנשים רבות משמינות דווקא באיזור הבטן, כאשר לתהליך שאיבת שומן בבטן יש יתרונות רבים, ביחוד משום שמדובר בטיפול נקודתי. שאיבת שומן בבטן הינו תהליך אשר מיועד הן לנשים והן לגברים, כאשר התנאים המקדימים להליך הם מצב בריאותי תקין,עור אלסטי ומשקל סביר, כאשר הסיבות לביצוע שאיבת שומן בבטן הן כתוצאה מהצטברות של תאי שומן באיזור הבטן אשר אינם ניתנים להסרה באמצעות דיאטה או פעילות גופנית. הליך שאיבת שומן בבטן הינו תהליך די פשוט, הוא אינו ארוך, וגם תהליך ההחלמה ממנו הוא אינו קשה, בשונה מפרוצדורות אסטתיות אחרות, כאשר פרק זמן ההחלמה יארך כמה שבועות בודדים בלבד, ושחרור מהאשפוז יהיה כיום לאחר ביצוע ההליך. במשך ההחלמה תהיה תחושה של כאב כלאחר קבלת מכה חזקה בבטן אשר השאירה סימן כחול, כאשר מרבית הכאב יופיע בעיקר לאחר החלפה של תנוחות. מטרתה של שאיבת שומן בבטן היא למעשה להיפטר מכיסי שומן אשר לא ניתנים להסרה בהליכים מסורתיים ולהעניק מראה פרופורציונאלי יותר לגוף עצמו.

שאיבת שומן בבטן - דברים שחשוב לדעת

אופן ביצוע התהליך של שאיבת שומן בבטן הינו תהליך די פשוט, ההכנה של הפציאנט תהיה כרוכה בבדיקה רפואית והפסקה של עישון ונטילה של תרופות וויטמינים כשבועיים לפני ביצוע התהליך. ביום הניתוח עצמו יוחדרו אל הבטן מים מיוחדים וכך גם משככי כאבים, כאשר במהלך הפרוצדורה עצמה תוחדר אל איזור הבטן צינורית אשר מטרתה לשאוב תאי שומן ואת השומנים אשר הצטברו סביב תאי השומן עצמם. חשוב לציין שהליך שאיבת שומן בבטן אינו בא להחליף דיאטה או פעילות גופנית, ולכן חשוב מאוד לשמור על תזונה מאוזנת ופעילות גופנית גם לאחר ביצוע ההליך, שכן, השמנה עלולה לגרום לגדילה של תאי שומן באיזורים אחרים ואיבוד של פרופורציות הגוף. הסיכונים אשר כרוכים בתהליך שאיבת שומן בבטן הם היווצרות של שיטפי דם, ולכן חשוב מאוד להקפיד על השגחה רפואית לאחר הניתוח, כאשר מעבר לכך מדובר על פרוצדורה קלה יחסית, מהירה ואשר אינה כרוכה בכאב. בנוסף, חשוב לציין כי בעת תהליך שאיבת שומן בבטן אסור לשאוב למעלה מחמישה ליטרים של נוזל, שכן הדבר עלול להוביל לסכנה ממשית.

לפני שאתם פונים אל פרוצדורה של שאיבת שומן בבטן חשוב מאוד להיוועץ עם רופא ולקבל את כל המידע הנרדש לצורך כך על מנת להבטיח את הצלחתו של ההליך על הצד הטוב ביותר.