השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים ביישור שיניים נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
בריאות


מאמרים נוספים בתחום

יישור שיניים למבוגרים, לא רק לצעירים

על אף מה שנהוג לחשוב בדרך כלל, הרי שיישור שיניים אינו מוגבל רק לגילאים צעירים, ולמעשה מדובר על הליך אותו ניתן לבצע בכל גיל. אנשים רבים סובלים משיניים אשר אינן ישרות, כאשר לפנים שלנו יש השפעה ישירה על המראה החיצוני שלנו, ויכול שמדובר על האיבר החיוני ביותר אשר משפיעה במידה הרבה ביותר על כל החזות שלנו. חשוב להבין ששיניים אשר מצריכות יישור אינן פוגעות רק ברמה האסטתית בחזות האדם מעצם היותן עקומות בלבד, אם כי הן משפיעות גם על כל מבנה הפנים.

מעבר להשלכות על המראה החיצוני, הרי שבעיות שיניים אשר מצריכות תיקון יוצרות בדרך כלל השלכות פסיכולוגיות, נוצרת פגיעה בביטחון העצמי, ירידה בדימוי העצמי וכן הלאה - אז מה הפתרון ? יישור שיניים למבוגרים.

פתרונות יישור שיניים למבוגרים

בעידן בו אנו חיים ישנה חשיבות גבוהה מאוד לאסטתיקה, המודעות ההולכת וגדלה לחזות החיצונית מגייסת לטובתה גם את מיטב הטכנולוגיה וכיום ניתן לראות שפע של פתרונות עבור יישור שיניים למבוגרים, הלבנה, תיקונים וכן הלאה.

לחיוך שלנו יש חשיבות גבוהה, ומאחר ואנו חיים בחברה ונחשפים לאנשים רבים מדי יום, הרי שיש חשיבות גבוהה לאסטטיקה של הפה. יישור שיניים ניתן לבצע בכל גיל והוא אינו מוגבל רק לילדים, יחד עם זאת חשוב לציין כמה פרמטרים, ראשית, יישור שיניים מותאם לאנשים בעלי חניכיים בריאות, שכן במידה וישנם זיהומים או בעיות חניכיים שונות, הרי שהדבר עלול להשפיע ואף לבלום את תהליך יישור השיניים, דבר נוסף בו יש להתחשב בתהליך יישור שיניים הוא העובדה כי אצל מבוגרים העצמות כבר יציבות וקבועות, להבדיל מילדים, אצלם העצמות והלסתות עדיין רכות יחסית וקלות יותר לתמרון, עם זאת, אין הדבר אומר כי התהליך הינו בלתי אפשרי.

לטובת תהליכי יישור שיניים למבוגרים ישנן טכנולוגיות וטכניקות שונות אשר הותאמו באופן ספציפי למבוגרים, כך שהם לא יאלצו לענוד את הטבעות הרגילות על השיניים שלהם. בין הפתרונות השונים אשר קיימים כיום עבור יישור שיניים למבוגרים ניתן למצוא טבעות שקופות, טבעות צבעוניות ועוד מגוון רחב של פתרונות שונים אשר אינם בולטים כל כך כמו הגשר הרגיל אותו מתקינים על השיניים.