השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים ביישור שיניים נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
בריאות


מאמרים נוספים בתחום

יישור שיניים ללא גשר הרבה יותר אסטטי

יישור שיניים ללא גשר הינו תהליך אשר מותאם בדרך כלל עבור אנשים מבוגרים אשר מעוניינים לחסוך את מחזה הפלטות על השיניים, וזאת על מנת לאפשר למעשה לקבל מראה אסטתי יותר של הפה במהלך הטיפול עצמו.

 אנשים רבים נמענים מביצוע תהליך יישור שיניים, וזאת משום שהם חוששים מחוסר נעימות אשר תיווצר כתוצאה מחשיפה של טבעות הגשר ממתכת המוכרות לכולנו. הטבעות נחשפות במהלך דיבור, חיוך וצחוק והן עלולות לגרום למבוכה וחוסר נעימות, במיוחד אצל אנשים אשר מצויים בחברת אנשים אחרים בתדירות גבוהה. יחד עם זאת, אנשים רבים אינם מודעים לעובדה כי ישנן חלופות רבות אשר תאפשנה להם לסדר את הפה, ליישר את השיניים מבלי להיות מובכים מטבעות המתכת.

חשוב להבין שתהליך יישור שיניים הינו תהליך אשר מותאם לאנשים בכל גיל, ובלבד שהחניכיים שלהם, וכך גם השיניים והלסתות בריאות מספיק על מנת לעמוד בטיפולים מסוג זה. רופא השיניים שלכם יוכל לבצע לכם בדיקת פה ולספר לכם על כל האפשרויות אשר עומדות בפניכם אודות יישור שיניים ללא גשר, וכאלה אשר תתאמנה למצב הפה שלכם.

כתוצאה מהמודעות ההולכת והגדלה לאסתטיקה של הפה, הפנים ושל המראה החיצוני באופן כללי, יותר ויותר אנשים מעוניינים לבצע תהליכי יישור שיניים, ובמיוחד תהליכי יישור שיניים ללא גשר.

פתרונות יישור שיניים ללא גשר למבוגרים

הרפואה המתקדמת של ימינו מציעה מגוון עשיר ביותר של פתורנות שונים עבור יישור שיניים למבוגרים, ובמיוחד פתרונות יישור שיניים ללא גשר, כאשר בין הפתרונות השונים ניתן למצוא פתרונות של דיסקיות שקופות אשר מודבקות על השיניים, את הדיסקיות הללו לא רואים, ובכך למעשה יוכל המטופל להמשיך בסדר יומו הרגיל מבלי לספוג שום פגיעה, בזמן שבתוך פיו מתבצע תהליך יישור שיניים. פתרון נוסף של יישור שיניים ללא גשר יכול להעשות באמצעות פלטה פנימית אותה לא רואים, אשר תעשה את העבודה בשבילכם. כמו כן, ניתן להזמין פלטת טבעות, כאשר הטבעות תהיינה עשויות מחומר מיוחד בעל שקיפות גבוהה ביותר, כך שהגשר יהיה כמובן מוסווה לחלוטין.

חשוב להבין שפעולת יישור שיניים היא חשובה ביותר לא רק ברמה האסטתית אלה ברמת בריאות הפה, שכן שיניים לא ישרות מקשות על הניקוי שלהן, מה שמגדיל את הסיכויים לקאריוס, בעיות חניכיים וחורים, ולכן חשוב מאוד לטפל בבעיה באופן המהיר ביותר.

למידע נוסף בתחום: רופא שיניים בקריות