השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בהזעת יתר נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

ממנה נובעת הזעת יתר בכפות הידיים ?

אחד המקומות הנפוצים היותר בהם מזיע האדם הינן כפות הידיים, בין אם זה כתוצאה ממזג אוויר חם במיוחד, בין אם כתוצאה מפעילות גופנית מואצת, ובמקרים בהם עולה סף הרגישות ניתן להבחין בתופעה של הזעה בכפות הידיים, למעשה, להבדיל ממקומות רבים אחרים בגוף בהם אנו מזיעים, הרי שכפות הידיים הם המקום הבולט ביותר בהם מופיעה הזעה במקרים של עלייה ברמת ההתרגשות. ישנם אנשים מסויימים אשר סובלים מתופעה של הזעת יתר בכפות הידיים, תופעה אשר באה לידי ביטוי בהזעה מוגברת בחלק זה של הגוף וגורמת לחוסר נוחות גדול למדי.

חשוב להבין שתהליך ההזעה הינו תהליך חיוני לגוף, וזאת משום שבמהלך ההזעה הגוף למעשה מפריש את הרעלים החוצה ובכך מתבצע תהליך ניקוי של הגוף, כאשר מעבר לכך, סיבה חשובה לכך שאנו מזיעים טמונה בעובדה שזוהי דרכו של הגוף שלנו לבצע צינון של הגוף- דבר אשר בעל חשיבות גבוהה ביותר.

ממנה נובעת הזעת יתר בכפות הידיים?

הזעת יתר בכפות הידיים, כאמור נובעת מסיבות שונות, כאשר הסיבה המרכזית להופעה של הזעת יתר בכפות הידיים היא תופעה פנים גופית ממנה סובל חלק ניכר מהאוכלוסיה, כאשר באופן טבעי, הזעה בכפות הידיים, כמו גם הסמקה נובעת לתגובה קיצונית למצבי לחץ והתרגשות.

השלכות וטיפולים של הזעת יתר בכפות הידיים

להזעת יתר בכפות הידיים ישנן השלכות פסיכולוגיות רבות, וזאת משום שלמעשה תופעה זו מסגירה באופן בולט את התחושות שלנו, אנשים נבוכים מהזעת יתר בכפות הידיים בצורה ניכרת הרבה יותר מרמת המבוכה אשר עולה כתוצאה מהזעת יתר במקומות אחרים, כאשר מעבר להזעת יתר בכפות הידיים, אנשים נוטים להזעת יתר גם בגב, בבתי השחי מתחת לחזה ואפילו בישבן. הטיפול להזעת יתר בכפות הידיים הינו טיפול כירורגי פשוט למדי, אשר אורך פרק זמן קצר במיוחד ומצריך אשפוז לילה של לילה אחד בלבד, כאשר יתר ההחלמה נעשית בבית. הניתוח עצמו מתבצע באמצעות החדרה של מצלמה זעירה אל מתחת לפני העור, ועל ידי ביצוע חתך של העצב מבלוטת ההזעה, כאשר הפרוצדורה הזו מונעת למעשה הזעה באופן טוטאלי בהמשך, ובכך למעשה האדם אינו סובל יותר מהזעה בכפות הידיים כלל. ניתוח לטיפול בהזעת יתר בכפות הידיים יהיה טיפול משלים גם למניעת תופעה של הסמקה, שכן אנשים רבים בוחרים לעבור את התהליך הזה יחד.