השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בהזעת יתר נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

טיפולים להזעת יתר בגב

תהליך הזעה הינו תעליך טבעי אותו עובר כל אדם, למעשה, הגוף מפריש זיעה במשך כל זמן היום, כאשר מטרתה של ההזעה הינה לבצע ניקוי וטיהור של תאי העור, כמו גם במטרה לקרר או לצנן את הגוף במקרים של עליית חום פנימי או חיצוני, על כן, חשוב להבין כי לפעולת ההזעה ישנה חשיבות גבוהה וחיונית לגוף, יחד עם זאת ישנם אנשים רבים אשר סובלים מתופעה של הזעת יתר בגב או במקומות נוספים בגוף, כאשר הדבר הינו בעייתי בעיקר ברמה האסטתית, אך פחות מפריע ברמה הבריאותית.

ממנה נובעת הזעת יתר בגב?

הזעת יתר בגב או בכל מקום אחר בגוף יכולה לנבוע כתוצאה מסיבות שונות, כאשר אבחון של הזעת יתר בגב הינו פשוט למדי וניתן לזהות אותו בקלות רבה. הזעת יתר בגב הינה הזעה בלתי פרופורציונאלית לרמת הפעילות הגופנית המבוצעת, כאשר אנשים אשר סובלים מהזעת יתר בגב סובלים מהזעה מוגברת, עד כדי רטיבות של ממש במינימום של מאמץ ופעילות גופנית. לעיתים, הזעת יתר בגב נובעת כתוצאה מתופעה אשר נקראת הזעה מפצה- תופעה זו נפוצה בעיקר אצל אנשים אשר עברו ניתוח לניתוח עצב, במקרה כזה, הגוף "מפצה" במקום אחר והדבר בא לידי ביטוי בהופעה של תופעת הזעת יתר, לעיתים ניתן להבחין גם בתופעה של הזעת יתר בגב.

השלכות וטיפולים

לתופעה של הזעת יתר בגב, או במקומות אחרים בגוף יש בעיקר השלכות פיסכולוגיות והשלכות של חוסר נוחות, וזאת משום שאנשים אשר סובלים מתופעה של הזעת יתר בגב סובלים מחוסר נוחות רב אשר נגרם להם כתוצאה מרטיבות חוזרת ונשנית בגב, דבר אשר מצריך חלופה של בגדים בתדירות גבוהה למדי, מעבר לכך, לתופעה של הזעת יתר בגב ישנה גם השפעה פסיכולוגית, שכן אנשים אשר סובלים מתופעה של הזעת יתר בגב מפתחים תסמינים של ירידה בדימוי העצמי ומבוכה רבה. הטיפול בתופעה של הזעת יתר בגב הינו טיפול קוסמטי כירורגי שבמסגרתו מתבצע למעשה חתך של העצב אשר מונע הופעה של זיעה במקום הזה. ניתוח שכזה הינו ניתוח פשוט למדי, אשר מצריך פרק זמן קצר ואינו כרוך בסיכונים. ניתוח למניעת הזעת יתר בגב הינו ניתוח בהרדמה ומצריך אשפוז של לילה אחד בלבד, כאשר לאחריו ניתן לחזור לעבוד לאחר שבוע התאוששות בלבד. הניתוח ימנע הופעה של זיעה בגב באופן טוטאלי, כאשר אחד הסיכונים לביצוע ניתוח שכזה הוא הופעה של תופעת הזעה מפצה במקומות אחרים בגוף.