השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בהזעת יתר נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

כל הפתרונות להזעת יתר בבית השחי

הזעת יתר בבית השחי היא תופעה קשה יותר מתופעות הזעת יתר בכפות ידיים ורגליים, כאשר כל תופעות הזעת היתר הינן תופעות בעייתיות במיוחד, אשר מלוות את הסובלים מהן במשך כל החיים ופוגעות באופן חמור באיכות החיים שלהם, כאשר צורות הטיפול השונות אשר מוכרות כיום לציבור הרחב אינן פותרות את הבעיה עד הסוף, מלוות בהמון תופעות לוואי ולמעשה די בעיתיות.

לפני שנכנסים לעובי הקורה בבעיה זו כדאי לדעת שאנשים אשר סובלים מהזעת יתר, בין אם מדובר על הזעת יתר בבית השחי, בכפות ידיים ורגליים, בגב או בישבן סובלים מירידה מאסיבית באיכות החיים, הם סובלים מירידה בדימוי העצמי ומדובר למעשה על פגיעה אשר מלווה אותם לכל החיים, כאשר כיום לא ידוע מהו הגורם העיקרי אשר מוביל להופעתה של תופעה זו.

ישנם ניתוחים שונים אשר באים לפתור את בעיית הזעת היתר, כאשר בין הניתוחים השונים מדובר על פעולות חודרניות אשר כוללות חיתוכים של העצבים או החדרה של בוטוקס אשר אמור למנוע פעולת הזעה באופן טוטאלי, אלא שעם הפתרונות אשר עלו עד כה ישנה בעיה בכל הנוגע למניעת הזעת יתר בבית השחי. הסיבה לכך שהפרוצדורות הקונוונציונאליות אינן מתאימות לטיפול בבעיית הזעת יתר בבית השחי היא בכך שתופעות הלוואי מטיפולים אלה עלולות להיות בעייתיות למדי וזאת משום שהן עלולות להוביל לקריסת ריאה, דימום בתוך הריעה, נחיתה של העפעף וכמובן הופעה של זיעה מפצה במקומות אחרים, מה גם שהצלחתו של הטיפול היא בשבעים אחוז לכל היות.

בזמן האחרון עלו פתרונות נוספים, טובים יותר, לטיפול בבעיית הזעת יתר בבית השחי, למרבה הצער, טיפולים אלה אינם מקבלים את החשיפה הראויה, וכך גם אינם מקבלים את התמיכה הראויה מקופות החולים אשר אמורות לתת חסות לפרוצדורות כאלה. אחוז האנשים אשר מבצעים את הטיפול הנקודתי הוא נמוך במיוחד ומרביתם של המטופלים הם בני משפחה של רופאים- כלומר ניתן לראות באופן מובהק כי כלל אין מודעות לקיומו של הניתוח עצמו.

הפתרון החדש אותו מצאו הרפואים בזמן האחרון לטובת טיפול בבעיית הזעת יתר בבית השחי הוא טיפול ממוקד ונקודתי אשר מטפל אח ורק באיזור בית השחי. הטיפול החדשני נמצא יעיל בלמעלה מתשעים אחוז מהמקרים.