השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בהגדלת חזה נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

איך עושים הגדלת חזה ללא ניתוח

הגדלת חזה ללא ניתוח הוא פתרון שאחריו מחפשות יותר ויותר נשים במהלך השנים האחרונות, ובהחלט ניתן לראות כי הוא מקבל בולטות ותיעדוף על פני תהליכים פולשניים יותר.

עם המודעות ההולכת וגדלה למציאת פתרונות טבעיים יותר לטובת תהליכים קוסמטיים כמו גם הגדלת חזה ואיברים נוספים, לצד החשש ההולך וגובר מביצוע ניתוחים כירורגיים שונים, ועם הסיכונים אשר כרוכים בביצוע ניתוח וכך גם בתהליך ההרדמה המלאה, הרי שפתרון של הגדלת חזה ללא ניתוח הופך להיות פופולארי יותר ויותר במהלך השנים. יותר ויותר רופאים מציעים לפציאנטים שלהם חלופות אלטרנטיביות טבעיות יותר ופולשניות פחות, כאשר אחד הפתרונות הללו אלה הם תהליכים טבעיים להגדלת החזה.

הגדלת חזה ללא ניתוח ניתן לעשות באופן שבו נעשית העברה של תאי שומן ממקום אחד של הגוף למקום אחר שלו.

הגדלת חזה ללא ניתוח באופן טבעי

השיטה הכי טבעית להגדלת חזה ללא ניתוח היא באמצעות העברה של שומן מחלקים שונים של הגוף אל רקמת השד, כאשר שיטה זו אינה חודרנית או פולשנית כמו ניתוח להגדלת חזה, היא גם נעשית ללא ניתוח כירורגי, כך שלא נעשית פעולת חתך של השד, וכך גם לא מוחדרים חומרים זרים אל תוך רקמת החזה. תהליך הגדלת חזה ללא ניתוח מבוצע בצורה אשר נחלקת לשני חלקים, כאשר החלק הראשון הינו החלק שבו שואבים תאי שומן מאיזור ספציפי של הגוף, תהליך שאיבת השומן נעשה בדומה לתהליך שאיבת שומן רגיל, כאשר השלב השני של הפרוצדורה הינו הזרקה של תאי השומן אל תוך רקמת החזה. מאחר ולא ניתן להזריק את כל השומן בבת אחת, הרי שהתהליך נחלק לפרק זמן במהלכה ישנן כמה סשנים שבהם מזריקים את תאי השומן אל רקמת החזה, בכל הזרקה תאי השומן אמורים להספג בתוך רקמת החזה, לאחר הספיגה ישנה הזרקה נוספת. להבדיל מניתוח שבו משתילים שתילי סיליקון, הרי שבתהליך הזרקת השומן אין חשש בריאותי בנזילה של השומנים, שכן, גם אם השומנים אינם נספגים בתוך רקמת החזה, הרי שתאי השומן אינם מזיקים לגוף והם פשוט ינדדו בחלקי הגוף השונים וימצאו מקום מתאים יותר.