השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בהגדלת חזה נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

הגדלת חזה טבעית מהי?

נשים רבות מבקשות לבצע תהליכים שונים על החזה שלהן, בין אם מדובר על הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנה שלו וכיוצא בזה, כאשר מאחר וניתוחים אלה הם ניתוחים פולשניים למדי, הרי שנשים רבות פונות לפתרונות חלופיים מסוכנים פחות, בעלי פחות תופעות לוואי, וכמובן פולשניים פחות.

ישנה אפשרות אשר עומדת בפני נשים רבות וזוהי הגדלת חזה טבעית, כאשר הגדלת חזה טבעית הינה פרוצדורה שבמהלכה לא מוחדרים חומרים זרים אל הגוף, אם כי נעשה שימוש בחומרים אורגניים, חלק מהגוף עצמו, כאשר אחת האפשרויות אשר עומדות בפני נשים שונות לצורך כך היא למעשה לבצע הגדלת חזה טבעית.

מה היא הגדלת חזה טבעית?

הגדלת חזה טבעית הינו תהליך שאינו כירורגי, כאשר במסגרתו שואבים שומן ממקום אחד ומעבירים אותו למקום אחר, הלו הוא החזה. התהליך מורכב משתי פעולות , כאשר הפעולה הראשונה הינה פעולת השאיבה של השומן ממקומות ספציפיים מהגוף, הפעולה השנייה היא הזרקה של השומן אל רקמות החזה בכמויות קטנות, כאשר לאחר כל הזרקה יש לקחת פרק זמן במהלכו תאי השומן אמורים להספג בתוך רקמת השומן. לאחר כמה הזרקות החזה גדל באופן ניכר.

הגדלת חזה טבעית הינו תהליך פשוט ואינו כואב כמו ניתוח להגדלת חזה, והוא פתרון אותו מעדיפות יותר ויותר נשים בזמן האחרון.

יתרונות של הגדלת חזה טבעית

לתהליך הגדלת חזה טבעית יש יתרונות רבים, כאשר בין היתרונות הללו ישנם כמה יתרונות בולטים במיוחד. ראשית, להבדיל מניתוחים להגדלת חזה, הרי שהגדלת חזה טבעית הינה פרוצדורה הרבה פחות פולשנית, וכמובן אינה כירורגית. מאחר ולא מדובר בניתוח, הרי שהגדלת חזה טבעית חוסכם מכם את כל פתיחת הגוף, צלקות והגלדה שלהן, ובכך היא למעשה אסטתית הרבה יותר, ותהליך ההחלמה מהיר יותר, וגם קל יותר. הגדלת חזה טבעית אינה משלבת החדרה של חומר זר לגוף ובכך למעשה מבטלת את הסיכון שבו תהיה דליפה של שתל הסיליקון שבתוך הגוף, כאשר במידה ואין ספיגה של השומן לתוך רקמת החזה, הרי שתאי השומן ינדדו באופן טבעי בגוף וישארו במקום אחר, פעולה שאין בה סכנה בריאותית לגוף, להבדיל מדליפה של שתלי סיליקון אשר עלולה להוות סכנה בריאותית.