השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בדיור מוגן נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
גיל הזהב


מאמרים נוספים בתחום

מה תקבלו במסגרת דיור מוגן בחיפה

דיור מוגן חיפה הוא אחד מפתרונות הדיור הטובים ביותר אותם יש לצפון להציע כפתרון עבור אנשים בני הגיל השלישי. דיור מוגן בחיפה מיועד עבור כמה סוגים של קהלים, כאשר קהל אחד של אנשים אשר נהנים מהשירותים הנפלאים של דיור מוגן חיפה אלה הם אנשים בגילאים שונים (כולל צעירים) בעלי מגבלויות שונות, בעוד שהקהל השני אשר אליו פונה דיור מוגן חיפה זהו קהל של אנשים בני הגיל השלישי. ככלל, פנסיונרים אשר הגיעו לגיל פנסיה יעדיפו לעבור להתגורר במסגרת דיור מוגן בחיפה ויחליפו אותו בהנאה גדולה בדירת מגוריהם הקודמת.

אז מה תקבלו במסגרת דיור מוגן בחיפה?

במסגרת דיור מוגן חיפה תקבלו נוף מדהים, סוויטות בנות חדר, שניים ושלושה, בהתאם להעדפה שלכם, וכמובן במידה ואתם בודדים או מגיעים בזוג, כמו כן תקבלו שורה ארוכה של שירותים שונים אשר כוללים בין היתר השגחה רפואית וסיעודית במהלך כל שעות היום, כאשר דיור מוגן בחיפה מחולק למחלקות שונות של עצמאיים, סיעודיים, תשושי נפש וכיוצא בזה, ובהתאם לכך תהיה גם אדיקות שירותי הסיעוד והטיפול הרפואי. בנוסף לכך תקבלו שירות מצוות אחיות מוסמכות ומעשיות, שירותים סוציאליים, שירותי דיאטיקנית קלינית, שירותי ריפוי בעיסוק ופיזיוטרפיה, חוגי העשרה שונים לצד פעילויות תרבות ופעילויות חברתיות שונות. בנוסף, תוכלו ליהנות משירותי קוסמטיקה שונים אשר כוללים מספרה, מניקור ופדיקור וכן הלאה.

החדרים במסגרת דיור מוגן בחיפה הינם חדרים ברמה הגבוהה ביותר, חדרים אשר עוצבו במיוחד לצרכים שלכם, כאשר בנוסף תוכלו ליהנות ממיזוג מרכזי בחדר, שירותי נקיון שוטפים וכך גם שירותי אבטחה בכל המבנה. בתוך הדירה עצמה תקבלו גם חיבור לכבלים וכך גם חיבור לאינטרנט.

במסגרת דיור מוגן בחיפה תוכלו ליהנות גם משירותי המכבסה וכך גם חדר אוכל אשר יספק לכם ארוחות מבוקרות, כמו גם ייעוצים מפי דיאטיקנית להתאמת תפריט מאוזן אשר מתאים לגיל ולמצב הבריאותי שלכם.

דיור מוגן חיפה יעמיד לרשותכם גם בית כנסת בו תוכלו להתפלל במידה ואתם אנשים מסורתיים או דתיים, וכך גם כמובן יהיה בעל רשיון ואוכל כשר, על מנת שתוכלו להמשיך לשמור על המסורת ולשמור מצוות, מבלי שאלה יפגעו.