השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בבית אבות נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
גיל הזהב


מאמרים נוספים בתחום

עלויות בתי אבות בדרום

בתי אבות בדרום הינם מתקנים אשר מותאמים לקבוצת הגיל השלישי, כאשר תפקודם הוא לספק מקום מגורים לצד אספקת תנאים למחייה ולתהנהלות שוטתפת של הדיירים, תוך דאגה לכל הצרכים שלהם, הן ברמה הפיזית והן ברמה המנטלית. היתרון הבולט של בתי אבות בדרום, על פני אלה אשר נמצאים במרכז הוא בנוף המשגע אותו ניתן לקבל במסגרת הקומפלקס. מרבית בתי אבות בדרום יהיו בעלי נוף ואוירה כפרית ורגועה, ולא יהיו בעלי נוף אורבני כמו בתי האבות אשר מרוכזים במרכז הארץ.

עלויות ותמורות של בתי אבות בדרום

כמו בכל בתי האבות והדיור המוגן, גם בבתי אבות בדרום תוכלו למצוא גיוון רב, הן מבחינת התמורה אותה תקבלו במסגרת בית האבות, וכך גם בעלויות של בתי אבות, כאשר טווח העלויות של מגורים במסגרת בתי אבות בדרום, דיור מוגן או כל פסיליטי אשר מותאם עבור דיירי בני הגיל השלישי נע על קשת רחבה של מחירים אשר מתחילים בכמה אלפי שקלים ויכולים להגיע לעשות אלפי שקלים בחודש, בהתאם כמובן למה שאתם רוצים לקבל מהמתקן. בדרך כלל, בתי אבות בדרום יכללו שירותים שונים, כאשר מרבית בתי אבות בדרום מורכבים ממחלקות שונות, כאשר כל מחלקה מורכבת מקבוצת אנשים הומוגנית, בעלי צרכים דומים, כך למשל ישנן מחלקות של אנשים עצמאיים לחלוטין, אנשים אלה אינם זקוקים לשירותי סעד וטיפול צמוד. מדוע אנשים אלה מעדיפים לעבור לגור בבתי אבות בדרום ולא להשאר להתגורר בביתם? הרצון לעבור לגור במסגרת בתי אבות הינו רצון מובן לחלוטין, שכן פעמים רבות הוא הופך את החיים לקלים הרבה יותר, וזאת מכמה סיבות. ראשית, בתי אבות בדרום מספקים לאוכלוסיה אשר מתגוררת בה חיי חברה עשירים במיוחד, וכידוע, חיי חברה מהווים את אחד האלמנטים החשובים ביותר לאריכות ולאיכות חיים.

במסגרת בתי אבות בדרום תוכלו למצוא מגוון עשיר של מתקנים שונים, החל מחדרי כושר, בריכות, חדרי אוכל, מספרות, מרפאות, חדרי חברה והרשימה עוד ארוכה. בין הפעילויות השונות אותן תוכלו לעשות במסגרת בתי אבות בדרום, תוכלו ליהנות משפע של הפעלות ופעילויות שונות, ביניהן הפעלות חברה ותרבות, הפעלות פיזיות וקוגנטיביות, משחקים קבוצתיים ואפילו טיולים ברחבי הארץ.