השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בהגדלת חזה נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

כל מה שרצית לדעת על ניתוח הרמת חזה

כיום, עבור נשים רבות עומדת האפשרות של שיפוץ החזה שלהן מסיבות כאלה ואחרות, כאשר אחד הניתוחים האסטטיים הנפוצים ביותר זהו ניתוח להרמת חזה. בין שלל הניתוחים השונים אותם ניתן לעבור ישנה סידרה של ניתוחים פלסטיים שונים, ביניהם הגדלת חזה, הקטנה חזה, וכמובן הרמת חזה. הרמת חזה זהו ניתוח אשר נפוץ במיוחד בקרב הנשים אשר עברו לידה, כאשר מדובר על ניתוח פשוט למדי אשר עובר בדרך כלל בהצלחה רבה. במהלך ההריון החזה גדל באופן ניכר, ובמיוחד אצל נשים אשר ממשיכות להניק לאחר הלידה, כאשר עם סיום ההיריון והלידה החזה מאבד מהנפח שלו ונוחת, במיוחד אצל נשים בעלות חזה שופע. מעבר לעניין ההריון, במהלך השנים, כח הכבידה משפיע על כולנו, ובין היתר גם על השדיים, כך שבמהלך השנים ישנה נחיתה של החזה, הוא צונח ומאבד מהגובה שלו. הרפואה הפלסטית מעניקה פתרון מצויין לנשים אשר רוצות להחזיר את החזה שלהן לצורתו הקודמת ומאפשרת להן לבצע ניתוח הרמת חזה. ניתוח הרמת חזה הינו ניתוח פשוט למדי, ההחלמה שלו היא מהירה והתוצאות נפלאות.

כל מה שרצית לדעת על ניתוח הרמת חזה

את התוצאה הסופית של ניתוח הרמת חזה ניתן יהיה לראות כ- שלושה חודשים לאחר הניתוח עצמו, וזאת משום ששלושת החודשים הראשונים מוקדשים להחלמה של הגוף. בשלב זה הצלקות תהיינה בולטות למדי, אדמומיות והחזה אף יכול להיות קצת גבוה "מדי". עם הזמן, החזה יאבד מהגובה שלו ויקבל צורה טבעית לחלוטין. ניתוח הרמת חזה יעיל באופן מיוחד עבור נשים בעלות חזה קטן עד בינוני, כאשר נשים בעלות חזה גדול וכבד תצטרכנה כנראה לשוב ולחזור בעתיד על הניתוח בעתיד. ניתוח הרמת חזה אינו משפיע על ההנקה ואינו פוגע בתהליך כלל.

חשוב לדעת שניתוח להרמת חזה נעשה תחת הרדמה כללית, ישנן שיטות שונות לבצע הרמת חזה ללא ניתוח, בפרוצדורות הרבה פחות פולשניות, יחד עם זאת חשוב להבין כי האפקט של פרוצדורות אלה הוא קצר טווח ואינו יעיל כמו תהליך הניתוח אשר אפקטיבי למשך שנים ארוכות ועושה את ההבדל בצורה ניכרת לעין לאין שיעור.