השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בבית אבות נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
גיל הזהב


מאמרים נוספים בתחום

מהם בתי אבות סיעודיים

בתי אבות סיעודיים הינם בתי אבות ייחודיים ואינם כמו בתי האבות הרגילים. ישנם בתי אבות בהם קיימות מחלקות סיעודיות וכאלו בהם אין מחלקה סיעודית, ייחודם של בתי אבות סיעודיים הם במתן שירותי סיעוד לדיירים בעלי צרכים מיוחדים.

אז מהי מחלקה סיעודית?

מחלקה סיעודית הינה מחלקה אשר מיועדת לאוכלוסיה ספציפית של בני הדור השלישי, כאשר למעט בתי אבות יעודיים כגון בתי אבות סיעודיים, בכל בית אבות או דיור מוגן ישנן כמה מחלקות שונות אשר נבדלות זו מזסו בעיקר על פי אופי חברי הקבוצה אשר מרכיבים את המחלקה. במחלקה הסיעודית תוכלו למצוא אנשים במצב פיזי ומנטלי קשה במיוחד, אנשים אשר זקוקים לתמיכה סביב השעון, לא עצמאיים ואנשים אשר נדרשים לפיקוח בריאותי תמידי.

הגילאים של הדיירים בבתי אבות סיעודיים עינם זהים, שכן רמת ההתדרדרות של אדם היא אינדווידואלית והיא משתנה בין אדם לאדם, אי לכך אין גיל מוגדר של אנשים. בין הסיבות השונות בהן אנשים מגיעים אל בתי אבות סיעודיים ישנן סיבות שונות, כאשר הגיל כאמור אינו הגורם המכריע הבלעדי, שכן ישנם אנשים שמגיעים לגיל שמונים, תשעים ואף למעלה מכך ונשארים צלולים לעצמאיים לחלוטין, יחד עם זאת ישנם אנשים שכבר בגילאים צעירים למדי, אפילו בגילאי השישים הופכים להיות סיעודיים לחלוטין. אחת הסיבות להפיכתם של אנשים לסיעודיים, והמרכזית מביניהן אשר מעלה את הצורך במעבר להתגורר בבתי אבות סיעודיים אלה הן מחלות שונות אשר פוגעות באופן טוטאלי ומחריף בתפקוד היום יומי של האדם, כך למשל מחלת הפרקינסון ומחלות ניוון נוספות, כאשר בין המחלות השונות ישנן מחלות אשר פוגעות בזיכרון, מחלות אשר תוקפות את מערכת העצבים וכיוצא בזה.

שירותי של בתי אבות סיעודיים

בתי אבות סיעודיים מעמידים לרשות הדיירים שלהם מגוון עשיר למדי של שירותים שונים, וזאת על מנת לספק לדיירים את מיטב השירות הטוב ביותר, כמו גם הטיפול הצמוד והדאגה עשרים וארבע שעות ביממה. הקשיש יזכה לצוות רפואי אשר יהיה זמין לו במשך עשרים וארבע שעות ביממה, כאשר הצוות הרפואי מורכב מרופאים, אחיות ומטפלים אשר מטרתם לסייע לקשיש בהשלמת הפעולות הבסיסיות, במידה ויש צורך לכך, כאשר בין העזרה השונה אותה יקבלו הדיירים הם יקבלו סיוע בהטלת צרכים, סיוע במקלחת, החלפת מצעים וניקיון החדר.