השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בהשלמת בגרויות נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
לימודים


מאמרים נוספים בתחום

בחינות בגרות - מפתח לאקדמיה

מתכננים ללכת לאוניברסיטה? בחינות בגרות הם המפתח לכניסה בשערי האקדמיה.

בחינות בגרות בממוצע ציונים גבוה מגדל משמעותית את היצע המקצועות אותם אתם יכולים ללמוד באוניברסיטה. ישנם כיום מספר רב יחסית של מכוני לימוד שמתמחים בהכנה לקראת בחינות בגרות. רוב המכונים מבוססים על שיטות ליוד ייחודית פותחו במיוחד על ידי ראשי המכונים. ההבדל בשיטות נוגע לדרכי חשיבה, טיפים להתמודדות עם לחץ בעת מבחנים ועוד כהנה תחומים ונושאים.

לכל אחד ואחת  יש את השיטות המועדפות עליהם שמתאימות במיוחד להם. על מנת לסייע בעדכם לאתר את המכון המתאים לכם  ביותר, פיתחנו את מערכת השוואת השירותים.

כל שעליכם לעשות זה לרשום את תחומי העניין ולהשאיר פרטים להתקשרות. המערכת תאתר עבורכם את מיטב ספקי השירות שיפנו אליכם עם הצעות מחיר מפורטות. אתם רק תבחנו את ההצעות השונות ותבחרו במכון ההכנה ששיטת הלימוד שלו לכם הכי מתאימה.

בחינות בגרות – רקע

ישנם שני פרמטרים על מנת להתקבל ללימודים במוסדות השונים להשכלה גבוה. הראשון הוא ציון פסיכומטרי לאחר שעברת מבחן פסיכומטרי. השני היא תעודת בגרות שמוענקת למי שעבר בהצלחה את בחינות הבגרות.

אמנם כיום רוב בוגרי התיכון זכאים לתעודת בגרות אבל יותר ויותר אנשים מעדיפים לעבור קורס לשיפור הציונים של בחינות הבגרות על מנת להגדיל את סיכוייהם להתקבל למסלולי הלימוד המבוקשים והיוקרתיים יותר.