השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בקורס ברמנים נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
לימודים


מאמרים נוספים בתחום

קורס ברמנים - גם אתם יכולים

אם אתם אוהבים אלכוהול זו כבר התחלה טובה, אבל עובדה זו בלבד אינה מעידה בהכרח על זה שאתם יודעים גם למזוג ולערבב. בין אם אתם חולמים על קריירה מקצועית כברמנים, ובין אם אתם רוצים לשמח את החברים שלכם ולהעשיר את חייכם בשפע משקאות טעימים ומשמחים, נשמע לנו שזה הזמן שלכם לקורס ברמנים!

אז איך עוברים מהצד הפאסיבי (השותה) לצד האקטיבי (המוזג)?

הדרך הטובה, האחראית והמקצועית ביותר להפוך לברמנים מקצועיים היא להירשם לקורס ברמנים באחד מבתי הספר לברמנים הפזורים ברחבי הארץ. נכון, אפשר גם ללמוד לבד, לקרוא ספרים, ללמוד באתרי אינטרנט את רזי האלכוהול ולהתנסות בהכנת מתכוני קוקטיילים בבית, אולם על מנת לקצר תהליכים ולקבל בדיוק את הידע הדרוש לכם – עליכם ללמוד בבית ספר מקצועי.

קורסים לברמנים כוללים בדרך כלל 12-18 מפגשים, ומתבצעים בדרך כלל בבארים מקצועיים המשנים את פניהם בזמן השיעורים. חשוב שתדעו שמרבית בתי הספר לברמנים יאפשרו לכם ללמוד את המקצוע על חשבון הפיקדון לחיילים משוחררים שקיבלתם עם השחרור מהצבא, כך שזו בהחלט דרך ראויה להשתמש בו.

מרבית התלמידים בבתי הספר לברמנים הינם חיילים משוחררים וצעירים עד גיל 30, הבוחרים ליהנות מקורסים אלה הנפתחים במשך כל השנה. חשוב לדעת שקורסי הברמנים שונים בין בתי הספר, ומוצעים בדרך כלל כמסלול בסיסי או מורחב. ההבדל בין הקורסים השונים מתמקד במשך הלימודים, היקפם, שעות הקורסים (בוקר או ערב), מספר התלמידים בקורס (מספר גדול מבטיח אוירה טובה, אבל עלול להקשות על הלימוד), סוג המשקאות איתם עובדים במהלך הקורס, ובעיקר בנושאי הלימוד - חלק מהקורסים כוללים גם נושאי ניהול בארים, לימודי הכנת קפה ומשקאות נטולי אלכוהול, ואחרים.

ומה עוד לומדים בקורס ברמנים?

בסופו של דבר מטרת הלימודים בקורס ברמנים היא למצוא לעצמכם את הנישה שלכם בעולם האלכוהול המקצועי. בקורס ברמנים תלמדו גם פליירינג בסיסי, או בשמם המוכר יותר – להטוטים, כך שתוכלו לסובב בקבוקים ולהרשים את הלקוחות שלכם בזריזות הידיים שלכם. לא בטוח שתצאו להטוטנים גדולים, אבל עם הניסיון והאימון מובטח לכם שתשתפרו.

ומה עוד לומדים בקורס ברמנים ? איך להתמודד עם לקוחות – עם אלה ששותים פחות מדי ובעיקר עם אלה ששותים יותר מדי, עם אלה שהאלכוהול משפיע עליהם לא טוב עד כדי עילפון, וגם אלה שהאלכוהול משחרר בהם עכבות שלא ידעו שיש להם. ברמן טוב צריך להתמודד עם כל אלה, ולא תלכו לדרככם מבלי שתרכשו גם את מיומנויות יחסי האנוש הנדרשים לברמן טוב.


השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים: