השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בעיצוב ועיבוי שפתיים נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

עיבוי שפתיים - במה כרוך התהליך?

שפתיים מלאות מאז ומתמיד נחשבו לשפתיים חושניות ויפות. כיום, גם בעלות שפתיים דקות יכולות ליהנות משפתיים מלאות ויפות באמצעות הליך עיבוי שפתיים, במהלכו מוזרק חומר לשפה הממלא אותה. מומלץ לבצע עיבוי שפתיים אך ורק אצל רופא בעל ניסיון בתחום, אשר ראית דוגמאות לעבודות קודמות שלו ואהבת את התוצאות. נשים רבות החל מגיל 18, נוהגות לעבות את שפתיהן ולקבל את השפתיים החושניות והמלאות, עליהן חלמו תמיד.

באילו חומרים נעשה שימוש בתהליך עיבוי שפתיים?

במהלך השנים נעשה שימוש בחומרים שונים לשם עיבוי שפתיים, כאשר חלקם מומלצים יותר וחלקם מומלצים פחות. מומלץ ללמוד היטב על החומר בו משתמש הרופא בו בחרת לצורך מילוי שפתיים ולהתייעץ איתו לגבי סוג המילוי המתאים ביותר למקרה הספציפי שלך. ניתן לבצע עיבוי שפתיים באמצעות מספר חומרים המשמשים למטרה זו, ביניהם חומרים טבעיים, המבוססים על חומצה היאלרונית, שימוש בשומן הגוף ושימוש בחומרים סינתטיים, כמו ארטיקול או ביואלקמיד. השימוש בחומרים אלה נעשה על ידי רופאים מעטים.

החומרים אשר נחשבים למובילים בתחום עיבוי השפתיים הם הסיליקון הנוזלי והקולגן. הסיליקון הנוזלי מספק תוצאות לאורך כל החיים, כשלמעשה הוא מוזרק בהדרגה בכמה מוקדים בשפה, על מנת לא ליצור מראה שאינו טבעי או בובתי מדי. על מנת להגיע למצב מושלם, יש לבצע מספר טיפולים.

איך מתבצע תהליך עיבוי שפתיים?

עיבוי שפתיים מתבצע על ידי הזרקת חומר לשפה וניתן לראות את התוצאות כבר לאחר שעות ספורות. ההליך מתבצע הרדמה מקומית של אזור השפתיים, כך שהוא אינו אמור לכאוב ומסתיים במהרה. ישנן נשים הרגישות לחומרי מילוי מסוימים, לכן מומלץ מאוד לפני בחירת חומר המילוי, לבצע בדיקת רגישות, על מנת לא לגרום לבעיות לאחר מכן. ישנם חומרים, כגון סיליקון, אשר מעבים את השפתיים לכל החיים. חומרים המבוססים על קלוגן לעומת זאת, יחזיקו מעמד במשך שנה או מעט יותר ולאחר מכן ייספגו והשפתיים יחזרו למצבן הקודם. במקרה כזה יש לחזור על ההזרקה ולעבות שוב את השפתיים. תהליך ההזרקה מתבצע על ידי מחט מאוד עדינה, המאפשרת דיוק מקסימלי והפחתת הכאב. לאחר ההליך, ניתן לחזור לשגרה מיד ואין צורך בטיפול מיוחד, מנוחה או אשפוז. לאחר הטיפול עלולים להופיע שטפי דם קלים, אדמומיות או נפיחות, אשר יעברו לאחר מספר ימים.

הליך עיבויי שפתיים אינו נחשב ליקר במיוחד ועלותו עולה או יורדת, בהתאם לחומר המוזרק ולכמותו.


השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים: