השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בניתוח אף נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

ניתוח אף - לא רק בגלל היופי

ניתוח אף הוא אחד הניתוחים המורכבים ביותר בתחום הכירורגיה הפלסטית ויחד עם זאת, הפופולארי ביותר. לא כולם נולדים עם אף סולד, קטן או ישר. ישנם אפים ארוכים, עם עצם בולטת, רחבים או מחודדים, אשר גורמים פעמים רבות לרגשי נחיתות ולביטחון עצמי ירוד. אנשים רבים אשר אפם בעל פגם אסתטי כלשהו, בוחרים לנתח את אפם אצל מומחה פלסטי, על מנת לשפר את המראה החיצוני שלהם ולהרגיש הרבה יותר טוב עם עצמם.

אך האמת היא, שניתוחי אף לא מתבצעים רק בגלל צורך אסתטי ומראה חיצוני. ניתוחי אף מתבצעים במקרים רבים גם בגלל בעיות רפואיות שונות, אשר ניתוח אף מביא לפתרונן.

ניתוח אף כפתרון לבעיות רפואיות

כאמור, רוב ניתוחי האף בישראל ובעולם כולו מתבצעים בגלל הצורך האסתטי, אך ישנם ניתוחי אף המתבצעים בגלל בעיות רפואיות. בעיות רפואיות המצריכות ניתוח אף יכולות להיות מולדות או להיגרם כתוצאה מתאונה או מכה כלשהי, בעקבותיה האף נשבר וחייב ניתוח.

הבעיה הרפואית הנפוצה ביותר בעקבותיה מתבצעים ניתוחי אף היא קשיי נשימה. פעמים רבות, מבנה אף לא תקין גורם לקושי לנשום דרך האף. אחת התופעות השכיחות ביותר במקרים כאלה היא מחיצה עקומה, שמתוקנת באמצעות ניתוח אף. מחיצה עקומה גורמת לאף סתום ואינה מאפשרת מעבר חלק של אוויר דרך האף. ישנה חשיבות גדולה לנשימה דווקא דרך האף ולא דרך הפה, שכן האוויר הנכנס לריאות דרך האף מסונן ונקי הרבה יותר. זאת כמובן, מלבד חוסר הנוחות אשר נגרם על ידי אף סתום.

פעמים רבות, בעת ביצוע ניתוח אף בגלל בעיה רפואית, נעשים גם שיפורים אסתטיים במקרה הצורך, על מנת להתאים את האף למבנה הפנים בצורה האופטימלית ולהפיק את התועלת המרבית מהניתוח.

ניתוח אף – מה יהיו התוצאות?

האף מורכב מעצמות, סחוסים, מחיצות ועוד, אשר גורמים לו להיות קשה במיוחד לניתוח. בנוסף, האף הוא חלק מרכזי בפנינו ולכן פעמים רבות קיים חשש לפני ביצוע ניתוחי אף, אם בגלל בעיה רפואית ואם בגלל צורך אסתטי, מהתוצאה הסופית והתאמתה למבנה פנינו. על מנת להגיע לתוצאה האופטימלית, יש לבחור ברופא מומחה ומומלץ, בעל ניסיון רב בתחום ניתוחי האף. חשוב מאוד להתייעץ עם המנתח לגבי האף שיתאים לכם. לא תמיד האף הסולד והקטן שאתם חולמים עליו, יתאים למבנה הפנים שלכם. מנתח טוב ומנוסה יידע לעצב עבורכם אף מתאים ויפה, אשר גם מאפשר נשימה תקינה.


השוואת מחירים בתחומים רלוונטיים: