השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בהזעת יתר נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
אסתטיקה


מאמרים נוספים בתחום

כל הפתרונות להזעת יתר

כולנו מזיעים, בעיקר כשחם ולח מאוד בחוץ, לרוב כאמצעי לצינון הגוף. אך מה קורה כאשר הגוף שלנו מזיע מעבר לרמה הנדרשת? ישנם אנשים אשר סובלים מתופעת הזעת יתר - מצב בו מופרשת זיעה מעבר לכמות לה הגוף זקוק. הזעת יתר היא תופעה המקשה על מהלך חיים תקין, וגורמת פעמים רבות לאי נוחות ומבוכה ואף לקשיים חברתיים ותפקודיים. הזעת יתר נפוצה בעיקר באזורים בגוף כמו: בית השחי, הפנים, כפות הידיים והרגליים ואזור המפשעה. במהלך השנים פותחו שיטות טיפול שונות בתופעת הזעת יתר, חלקן יעילות יותר וחלקן פחות. מהם היתרונות והחסרונות של כל שיטה? איזו שיטה נחשבת ליעילה ביותר? הכל במאמר שלפניכם.

איך ניתן לטפל בהזעת יתר?

  • זרם חשמלי – טיפול בהזעת יתר באמצעות מכשיר המעביר זרם חשמלי אל בלוטות הזיעה ולמעשה משבש את פעילותן. זהו מכשיר שניתן לקנייה באופן עצמאי, אך פעילותו אינה אפקטיבית במיוחד. יש לחזור על הפעולה בתדירות גבוהה והתוצאות כמעט ואינן מורגשות.
  • תרופות ומשחות – קיימות בשוק תרופות ומשחות שונות לטיפול בהזעת יתר. גם שיטה זאת אינה נחשבת ליעילה במיוחד וברוב המקרים לא משיגה את התוצאה הרצויה לאורך זמן, אם בכלל.
  • לייזר – אחד הטיפולים החדשים ביותר להזעת יתר מבוצעים על ידי טיפול בלייזר "סמרטליפו", הממיס למעשה את בלוטות הזיעה. טיפול לייזר להזעת יתר מומלץ רק באזור בית השחי והוא נחשב לאפקטיבי ביותר ביחס לשיטות אחרות. טיפול זה נחשב גם ליקר מכולם.
  • ניתוח – אחת השיטות לטיפול בהזעת יתר היא על ידי ניתוח, במהלכו מתבצע גרד או שאיבה של בלוטות הזיעה. הניתוח מתבצע בהרדמה כללית. ניתוח ברוב המקרים מתגבר על התופעה לצמיתות, אך כרוך בתופעות לוואי והחלמה לאחר הניתוח ובהישארות צלקות.

על הזעת יתר ובוטוקס

כיום, השיטה המובילה ביותר בתחום הזעת יתר היא שיטת טיפול באמצעות בוטוקס. מדובר בהזרקת בוטוקס אל האזור בו קיימת הזעת יתר. הבוטוקס למעשה גורם לשיתוק השרירים וכתוצאה מכך, להפסקת תופעת ההזעה המוגברת. הזרקת בוטוקס אינה כרוכה בתופעות לוואי והטיפול קצר ויעיל. ההזרקה לרוב אינה כואבת, אך באזורים רגישים יותר, ניתן לבצע הרדמה מקומית על מנת להקל על הכאב. לאחר ההזרקה, ניתן לחזור לשגרה באופן מיידי. את השיפור לאחר טיפול הזרקת בוטוקס ניתן להרגיש לאחר ימים ספורים והוא יעיל למספר חודשים, לאחריהם ניתן לבצע טיפול נוסף. טיפול בהזעת יתר באמצעות בוטוקס נחשב ליעיל ובעל אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד, בצמצום כמות הזיעה לאורך זמן.