השוואת מחירים - TheBid
פנאי
גיל הזהב
תינוקות
דיור
רכב
בעלי מקצוע
לימודים
תקשורת
ביטוח
פיננסים
אסתטיקה
בריאות
דף הבית
טקסט חופשי
לקבלת הצעות והשוואת שירותים בדיור מוגן נא מלא\י את הפרטים הבאים:
* שם פרטי:
* שם משפחה:
* איזור:
* טלפון:
טלפון נוסף:
אימייל:
הערות:

תנאי השימוש באתר ואני מסכים לאמור בו כולל אופן קבלת דיוורים מהאתר כאמור בתנאי השימוש.

שדות חובה *

השוואת מחירים
גיל הזהב


מאמרים נוספים בתחום

כיצד להסתייע בייעוץ לדיור מוגן

כיצד תסייע לכם חברת ייעוץ בבחירת דיור מוגן?

דיור מוגן הוא פתרון מגורים מתקדם לבני גיל הזהב, המעניק איכות חיים גבוהה ומכלול שירותים ופעילויות עבור בני 60 ומעלה, המעדיפים ליהנות מכל העולמות – קרוב לבית. דיור מוגן מאפשר לדייריו ליהנות מאיכות חיים גבוהה, לשמור על חיי חברה ותרבות עשירים ביותר, ולבחור לעצמם את השירותים מהם הם מבקשים ליהנות – שירותי קייטרינג והסעדה, שירותי פנאי וספורט, שירותי ניקיון, שמירה ושירותים מוניציפאליים נפוצים, וכמובן שירותי בריאות וסיעוד מתקדמים הפועלים 24 שעות ביממה.

כיצד לבחור את האחת?

אוקיי, אז החלטתם שאפשרות דיור מוגן מעניינת אתכם – השלב הבא יהיה לערוך סקר שווקים, מה שיביא בהכרח לעומס מידע רב (ומפחיד במידה מסוימת), אודות אפשרויות הדיור המוגן בישראל. התחרות בין בתי הדיור השונים, תנאי התשלום המבלבלים ורשימת השירותים והפעילויות הדומה לעיתים יותר לבית מלון מאשר לבית – כל אלה מקשים את מיצוי המוץ מן התבן וביצוע הבחירה הנכונה על ידי המתעניינים בדיור מוגן ובני משפחותיהם. לשם כך בדיוק נועדו חברות הייעוץ לבחירת דיור מוגן, המהוות גורם מסייע משמעותי למי שמבקשים לבדוק את התחום. להלן כמה מיתרונות הפניה ליועצי דיור מוגן שכאלה:

1.      שוק הדיור המוגן הוא שוק דינמי, ויועצי הדיור המוגן הם בדיוק האנשים שבידיהם המידע המעודכן והעכשווי ביותר לגבי אפשרויות הדיור השונות, המחירים והתנאים, או במילים אחרות – יועצי הדיור המוגן יפיקו עבורכם את כל המידע המעניין אתכם, יבצעו את ההשוואה בשבילכם ויאפשרו לכם גישה חופשית לתוצאות.

2.      יועצי דיור מוגן יוכלו לסייע ללקוחותיהם למצוא את בית הדיור המוגן המתאים ביותר לצורכיהם, בדגש גם על הפן הכלכלי – היועצים ישמחו לסייע בהשגת תנאי התשלום הטובים והנוחים ביותר עבור הדיירים, ויסייעו במתן עצות למשא ומתן אל מול הנהלת המתחם.

3.      הסתייעות ביועצים לבחירת דיור מוגן חוסכת בסופו של דבר הרבה מאוד מהעומס הנפשי המוטל על העוברים ועל בני משפחותיהם, הנדרשים לקבל החלטות משמעותיות לעתידם. פעמים רבות מתגלעים חילוקי דיעות וסכסוכים בין בני המשפחה בבחירת מקום המגורים להוריהם המתבגרים. יועצי הדיור המוגן ישמחו לתת עצה טובה ולסייע בפתרון הקונפליקטים על הצד הטוב ביותר עבור כל המעורבים בהם.

חשוב לדעת שהקשר עם יועץ דיור מוגן הוא קשר מתמשך, המתקיים גם לאחר שדיירי הדיור המוגן החדשים נקלטו בו בהצלחה. גם אם הדיור המוגן היה פתרון הולם ומוצלח לשנים מספר, יתכן כי אחרי זמן ידרש שינוי במקום המגורים בשל שינוי בצרכי המתגוררים, ואותו יועץ יוכל להמשיך ולסייע בביצוע השינוי המתבקש אל פתרון מגורים מתאים יותר. והכי חשוב – שיהיה בהצלחה!